The Last of Us Part II

The Last of Us Part II – מידע חדש נחשף

The Last of Us Part II, אחד המשחקים המצופים ביותר, זוכה סוף סוף לעוד כמה עדכונים בנוגע למשחקיות ולגבי תאריך יציאתו

The Last of Us Part II הוא אחד המשחקים המצופים ביותר שנמצאים כרגע בפיתוח. לא הרבה ידוע על המשחק בשלב זה, אך בכנס Gamescom 2019 נערכה תצוגה סודית בה הוצגה משחקיות ראשונה מתוך המשחק. לצערינו, היא לא שוחררה לאינטרנט וכרגע יכלו לצפות בו רק מי שנכח בכנס והוזמן לתצוגה. לאחר התצוגה נערך פאנל של המשחק ובו חלק שאלות ותשובות. ציוץ אחד בטוויטר שאל ‘מתי נזכה לקבל פרטים חדשים על המשחק’, ונענה ש’בקרוב’.

נכון לרגע זה, אין למשחק תאריך יציאה רשמי, אבל השמועות הרבות טוענות כי הוא יצא בתחילת שנת 2020. בנוסף לכך, לפי שמועה Sony תחשוף את במהלך נובמבר, בו כנראה תכריז על תאריך יציאת המשחק. אנחנו כמובן נעדכן ברגע שנקבל מידע רשמי.

Gaming Forte, אשר ענו על הציוץ בטוויטר, סיפקו גם מידע לגבי המשחקיות, ונראה כי יהיה מדובר במשחק התגנבות בו השחקנים ישתמשו בסמן על מנת להתקדם. נראה שנלקחה הרבה מאוד השראה מחבילת ההרחבה של המשחק הראשון Left Behind.

המשחק לא קיבל עדיין תאריך יציאה, אך שמועות אומרות שיצא בתחילת שנת 2020. בעת השקתו המשחק יהיה זמין בלעדית לקונסולת ה-Playstation 4.

אודות צחי קנבסקי

שמי צחי, בן 22 וחצי מחולון. גיק ואוטאקו לכל דבר. מתעניין בעיקר בגיבורי על, אנימה, גיימינג וכל שאר הירקות. מנגן גיטרה כבר כ-5 שנים ומשמש ככתב גיימינג וקולנוע

השאר\י תגובה