סדרת אנימציה חדשה של Star Trek בדרך

מעריצי הסדרה המקורית וסדרת הסרטים Star Trek בוודאי ישמחו לשמוע על קומדיית האנימציה החדשה שמתבשלת ע”י כותבי הסדרה הפופולרית ריק ומורטי.

רשת CBS הכריזה על סדרת אנימציה חדשה בגזרת Star Trek שתיכתב ע”י כותב “ריק ומורטי”, מייק מקהאן. הסדרה אמורה להיות בגדר קומדיה, שזה דבר מעניין בפני עצמו.

הרשת שואפת לתוצרים נוספים של הסדרה ונדמה שאינה מוכנה לעצור, בעקבות ההצלחה של הסדרה הקודמת, Discovery, המתארת אירועים שהתרחשו כעשור לפני הסדרה המקורית ואינה שייכת לסטוריליין של הסרטים במקביל.

מעריצי הסדרה להוטים לקבל חומרים חדשים, בנוסף לידיעה המרגשת על חזרתו של פטריק סטיוארט האגדי לתפקידו האייקוני כקפטן פיקראד בסדרה נוספת.

סדרת האנימציה החדשה שתיקרא “Star Trek: Lower Decks”, תספר את סיפורו של המעמד הנחות יותר – הצוות המתפעל את הספינות בעוד שהסדרה המקורית והסרטים מתמקדים במעמד העליון יותר. מייק מקהאן, כותב סדרת האנימציה המופרעת ריק ומורטי, טוען שזו הגשמת חלום בשבילו כמעריץ ותיק של הפרנצ’ייז.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה