חגיגה של נוסטלגיה בטריילר החדש למלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר

הטריילר החדש ל”מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר” הוא נוסטלגי ומרגש למרות שאין בו צילומים חדשים בכלל.

הסרט התשיעי בסאגת סרטי מלחמת הכוכבים, “מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר”, מתכוון להביא סיום מספק לסיפור שהחל במקור בשנת 1977. הסרט הראשון הזה, “מלחמת הכוכבים: תקווה חדשה”, שינה את כל תחום הפעולה-הרפתקאות-מדע בדיוני והפך לתופעה תרבותית. מאז הסרטים הפכו לפופולריים ביותר וכל סרט חדש מביא אתו גל של ציפייה.

למרות זאת ב-Disney לא חסכו בפירסום, עם טריילרים, פרסומות בטלוויזיה, במגזינים ופוסטרים שהוקדשו להעלאת הציפייה שהסרט כבר זוכה לה- הוא כבר שובר שיאי מכירת כרטיסים. החלק הקשה ביותר בגישה של Disney לגבי הפרסום הוא הסודיות, הרבה בקשר לפרטי העלילה. בדומה לסודיות של סרטי גיבורי העל, מלחמת הכוכבים שומרת על העלילה מכל משמר. כל מה שידוע על “עלייתו של סקייווקר” הוא שזה העימות הסופי בין המסדר הראשון להתנגדות שכולל את שובו המפתיע של הקיסר פלפטין.

במהלך פרסי המוזיקה האמריקאית (AMAS), שודר טריילר חדש של “עלייתו של סקייווקר”. מבלי להציג קטעים חדשים מהסרט כלל, הוא הציג במבט לאחור את ההשפעה שהייתה למלחמת הכוכבים על תרבות הפופ לאורך השנים הרבות בהן סופרו הסיפורים האהובים. בטריילר מוצגים צוותי השחקנים של מלחמת הכוכבים (בעבר ובהווה), צוות ההפקה והמעריצים:

“עלייתו של סקייווקר” משווק כסרט שמייצג את כל מה שהגיע לפניו. כל הטעויות העלילתיות שסרטי מלחמת הכוכבים ספגו במהלך השנים מתקטנות אל מול ההשפעה הייחודית שיש לסאגה על העולם. חברת Disney, הבמאי ג’יי ג’יי אברהמס וכל מי שעוסק ב”מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר” מודע לחשיבות הרבה שיש לסרט הזה (הוא יהיה הסרט הארוך ביותר במלחמת הכוכבים אי פעם). הסרט החדש יצא בעוד פחות מחודש, רק נשאר לחכות ולקוות שהוא יהיה נוסטלגי, בעל כוונות טובות ומדהים כמו הטריילר החדש.

הפרק התשיעי, שיסיים את הטרילוגיה החדשה, יצא לאקרנים בישראל ב-19 בדצמבר השנה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *