טריילר חדש לסרט האנימציה “קדימה”

“קדימה” הוא אחד מסרטי האנימציה המדוברים של השנה מבית Disney Pixar. הסרט בניגוד לסדרה המוצלחת “צעצוע של סיפור” , מספק סיפור מקורי שלא מהווה חלק מסדרה. הסרט “קדימה” יגולל את סיפורם של שני אחים שדוניים שחיים בעולם דמיוני של אגדות. בעולם חיים בהרמוניה שפע יצורים קסומים כגון: אלפים, טרולים, פיות וחדי קרן. הם יוצאים ביחד למסע כדי לברר האם קיים קסם בעולם על מנת לבלות יום אחד עם אביהם, שנפטר כשהם היו ילדים קטנים.

הסרט בבימויו של דן סקנלון (“בית ספר למפלצות”), התסריט נכתב על ידי סי.אס. אנדרסון ודן סקנלון, וההשראה לסרט נלקחה מסיפורו האמיתי של דן סקנלון, כאשר אביו נפטר כשהוא היה בן שנה ואחיו היה בן שלוש. סקנלון ציין בטקס D23 שהוא תמיד תהה מי אביו ומכאן רעיון הסרט נגזר. הסרט בדיבובם של שחקנים ידועים בתעשיית הקולנוע בהם: כריס פראט בתור ברלי לייטפוט, טום הולנד בתור איאן לייטפוט, ג’וליה לואי-דרייפוס בתור דמות האמא ואוקטביה ספנסר.

קדימה2

כעת תוכלו לצפות בטריילר החדש והמרהיב ששוחרר. לפניכם מצורפים שני קישורים. אחד לטריילר המתורגם והשני לטריילר המדובב:

טריילר מתורגם:

טריילר מדובב:

הסרט ייצא ב-2020\6\3.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *