מוצר בסיקור: עכבר גיימינג SteelSeries Sensei

כולכם בוודאי שמעתם על ענקית יצרנית מוצרי הגיימינג STEELSERIES שבאה אלינו מדנמרק, להבדיל מרוב חברות המוצרים האלו.
החברה ניסתה הפעם לבדל את עצמה משאר החברות והוציאה לשוק עכבר עם ביצועים שלא מהעולם הזה.

הכירו את ה SENSEI – מאז שחרורו של העכבר הראשון של החברה  יש להם כבר השראה יפנית בשמותיהם של המוצרים אשר היא מוציאה, העכברים שלנו בנויים לביצועים ומיועדים לשחקני משחקים מקצוענים אשר משתתפים בתחרויות ובטורנירים ; Ikari פירושו כעס, Xai משמעות כשרון, והרשימה של שמות מוצרים עוד ארוכה.
סנסאי הוא הטופ שלנו,  השני  במוצריו שח ג'ו . זה המורה. אחד ממובילי התחום, לאחד שיודע תכסיסים ומהלכים סודיים שכולם רוצה ללמוד – אבל כל כך מעט מאוד יכולות לקוות לשלוט. זה שם הולם לעכבר אדיר. יחידת המשחק שלך – העכבר המושלם. פגוש את סנסיי. ( Meet The Sensei )

העכבר הזה הוא בעל יכולת התאמה אישית ענקית שלא כמו כל עכבר פשוט : אפשר לשנות את צבע הגלגלת , מחליף ה DPI(מהירות עכבר),והסמל של STEELSERIES, דברים אלו בדרך כלל לא עוזרים במשחקיות אבל נותנים את אפקט היופי בצורה מדהימה.
sensei_3zones

כפתורים:
2 כפתורים צדדיים בצד שמאל וימין
קליק שמאלי וימני
גלגלת 
מתג להחלפת DPI (מהירות עכבר)

sensei_buttons-1

עם ה SENSEI אתם יכולים להכפיל את המהירות שלכם :

SteelSeries סנסיי יכול להיות מהיר, כמו מהירות האור רק שבעכבר ( הגזמנו קצת? נראה לנו שלא ), אם אתה צריך סוג כזה של מהירות אז זהו העכבר שלך. העכבר משתמש  במעבד ARM 32 ביט , אנחנו יכולים להכפיל (x2) את רגישות העכבר – דבר שעוזר לגיימרים במשחקי FPS לכוון יותר את הנשק. אגב, תכונה זו שימושית במיוחד עבור אנשים המשתמשים בצגים מרובים וסביבות דומות.

קצת על המעבד, מעבד 32 BIT ARM נדיר – המעבד בSteelSeries סנסיי הוא מעבד ARM 32 ביט. אזכור זה אולי נשמע כמו הפרזה, אבל זה זה סוג של כוח שמאפשר לעבר לעשות חישובים מתוחכמים ישירות על העכבר – ללא צורך בתוכנה ומנהלי התקן, ללא צורך להסתמך על המחשב של המשתמש וכמובן, רק לחבר, להנות, להרוג ( חלק מסלוגני המכירה שלו )
armprocc2

הטווח שלנו כברירת המחדל: 1 עד 5700 מדד מהירות.
הטווח המוכפל: מדד המהירות 5701 ל11400.
מספרים בלתי אפשריים וניתנים למחשב בעכברים קודמים שיצאו לשוק

מידות העכבר :
משקל: 102 גרמים
גובה: 38,7 מ"מ
רוחב: 68,3 מ"מ
אורך: 125,5 מ"מ

 sensei_measure-1

 

מפרט העכבר :
DPI ( מהירות ) – 5700 ובהכפלה 11400
אינצ'ים לשנייה – 150+
ACCELERATION ( אקסלרציה ) – 30G שזה מהיר יותר כמעט מכל עכבר אחר.
מעבד – 32 BIT ARM חזק ביותר
8 כפתורים בסה"כ
אורך הכבל 2 מטר. חשוב מאוד!!!!
מסך LCD הניתן להתאמה בתחתית העכבר – בתחתית העכבר ניתן לרשום על המסך כל מה שאתם רוצים באמצעות הדרייבר של STEELSERIES ENGIN

customize_lcd_rev

שימוש בדרייבר:
הדרייבר פשוט וקל לשימוש.

sensei-driver-buttons
חברו שחקו ונצחו – אין צורך בהתקנת תוכנה מכל סוג על מנת להשתמש בעכבר סנסיי. העכבר יכול להיות מותאם דרך תפריט LCD בחלקו האחורי של העכבר ובשביל זה צריך את התוכנה. לשחקני המחשב שרוצים אפשרויות התאמה אישית מתקדמות באמת, סנסאי נתמך על ידי טכנולוגיית מנועי SteelSeries המעולה, שלינק אלייה תוכלו למצוא למעלה.
supported_engine-2

סטילסרייס, החברה המעולה, שמה לעצמה מטרה מאוד גדולה להכנס לעולם הגיימינג, אחת הסיבות לכך היא הקידום מכירות המעולה ששחקנים מעורכים בקהילה עושים לה.
הפעם, החליטה החברה לפרסם רשימה של שחקנים מקצועים מכל העולם באתרה, ככה רשום באתר שלהם, לא נגענו רק תרגמנו :]" אנו גאים להיות מזוהים עם כמה מהשחקנים הטובים בעולם של eSports. אנו שומרים על קשרים חזקים ויש לי דיאלוג מתמשך עם קבוצות כמו SK, fnatic ,EG , Natus Vincere ואחרים שיסייעו בפיתוח ושיפור המוצרים שלנו."
זאת אומרת שהם משתדלים להתאים את העכבר המושלם לשחקן המקצועי.
עוד נרשם באתר הרשמי של העכבר, כן יש דבר כזה,  שהם ביקשו עזרה מהמפתחים של המשחקים הגדולים בעולם על מנת שיתנו להם תרחישים אשר העכבר ידע לבצע בקלילות, שוב הפעם לקחנו את החלק מהאתר, תרגמנו והינה הוא לפניכם:
"כדי להבטיח ביצועים מרביים בכל התרחישים שאנחנו משחקים,  המשחקים התגייסו לעזרה מהרמה העולמית StarCraft ® II, Counter-Strike, DotA, League of Legends,Newerth, Warcraft ® III ושחקני Doom. לחץ על הקישור למטה לרשימה של השחקנים שעזרו לנו בבדיקה ושכלול של סנסיי. אנחנו חייבים להם הרבה תודה, אז אם אתה אוהב את סנסאי אלה הם השחקנים שעזרו להפוך את עכבר זה למה שזה.
רשימת הממליצים על עכבר הגיימינג סנסיי

טכנולוגיות העכבר :
STEELSERIES EXACTECH – התאמה אישית מלאה של סנסאי יכולה להיות מוגדרת באמצעות 4 תכונות טכנולוגיה שאנחנו קוראים לה – SteelSeries ExactTech.
STEELSERIES EXACTLIFT – הכי חשוב זה מאפשר לך לכוונן את העכבר למשטח העכבר המועדף עליך או האזור שעליו העכבר הולך להיות. לא כל המשטחים הם שווים. משטחים עשויים מסוגים שונים של חומרים והחומרים שונים האלה יש איכויות שונות. הם יכולים להיות תזזיתיים, מחוספסים, חלקים… והרשימה עוד ארוכה. 
STEELSERIES EXACTAIM – יאפשר לך להיות יותר מדויק. פגיעות ראש למישהו? כפי שאתה מאט את העכבר יאט עוד יותר ומאפשר לך להתמקד במטרה שלך.
STEELSERIES EXACTACCEL – ככל שתגדיל את מהירות תנועת העכבר, ExactAccel יאיץ את התנועות שלך אפילו יותר מהר כדי שתוכל לעבור על פני המשחק או הדף שלך מהר יותר.
STEELSERIES EXACTSENSE – מאפשר לך לשלוט במהירות המצביע שלך צריך לעבור על ידי התאמה למדד שלך במרווחים של 1 בין 1 ל 5700. משמעות הדבר הוא, SteelSeries סנסיי מציעה לך הגדרות רגישות מבוססות חומרה אמיתיות, לשחרר אותך מאינטרפולציה מתוכנת משחק. באמת כדי לקבל את מלוא התועלת מ-ExactSens אתה צריך לבטל כל האצת סמן ולהגדיר הגדרות הרגישות שלך במשחק (רגישות 1 או להתאים מחוון הרגישות שלך להגדרה הנמוכה ביותר האפשרית) ומערכת ההפעלה שלך לברירת מחדל. אתה יכול להשתמש במחשבון המדד למטה כדי למצוא את הערך שדומה למהירות הסמן שאתה רגיל, נותן לך נקודת התחלה טובה לכוונן הרגישות שלך לשלמות.
STEELSERIES FREEMOVE – מבטל תיקון הדרך, מה שהופך את העכבר לחזותי, לתקן ולהפוך את התנועה שלך לישרה. עם SteelSeries סנסיי, אתה יכול להתאים את כמות תיקון הדרך או לבטל אותו לחלוטין לשליטה של ​​100% מהתנועה שלך.

הגליידים של העכבר:
חומר משחקי ציון גבוה ביצועי Upe מכסה 16% מתחתית עכבר כדי להבטיח גלישה מרבית.
דרישות מערכת : 
מערכות הפעלה:
Windows 2000
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Mac OS X ( בין היחידים בעולם שתומך במחשבי אפל )

טריילר של העכבר:

מחיר העכבר בארץ:

400 שקלים ממוצע מחירים,
דף השוואת מחירים בזאפ
ציוד גיימינג למכירה יד שניה

בואו לדון על כל דבר אחר בפורום האתר

מכירים עוד על משחקים? רוצים לכתוב כתבות באתר? לעזור להתפתחות האתר? לכתוב מדריכים?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – בואו להיות חלק מצוות האתר שלנו!

אודות אורן

13 תגובות

 1. יש לי אותו עכבר מצוין, ועכשיו בזכות הסיקור הזה גליתי דברים חדשים עליו תודה רבה.

 2. עכבר מעולה 🙂

 3. לי יש IMPERATOR של חברתRAZER אבל זה נראה משהו מפלצתי….
  כנראה שיהיה העכבר הבא שלי.

 4. אחלה סיקור

 5. וואו איזה עכבר מורכב.. השקיעו. לדעתי יחסית לעכבר כזה מסובך וחכם 400 שקל זה לא כזה ביג-דיל 🙂

  • בהתאם למחירי העכברי גיימינג שיש בשוק, זה מאוד סביר.
   אגב, רוב החברות שמוכרות אותו נותנות איתו שלוש שנות אחריות.. זה מעולה ואין את זה בכל עכבר בשוק

 6. כל הכבוד :>!

 7. ישלו אותו חצי שנה ונהייתה לי בעיה עם החוט שהוא כל הזמן נכבה ונדלק שאני מזיז את החוט בצורה כלשהיא כאילו צריך להלחין את החוט מחדש..
  אין לי אחריות כי קיבלתי את זה יד שנייה מחבר ולא יודע איף לפתוח את העכבר

 8. קניתי את העכבר!! באייבורי
  בזכותך!!!!
  תודהההההה

השאר\י תגובה