העיבוד לספר “הקמיע” של סטיבן קינג מתחיל להתקדם

העיבוד לספר האימה, “הקמיע” של סטיבן קינג ופיטר שטראוב מתקדם כשבמאי הסדרה “סיפורה של שפחה” מגיע לפרויקט.

הספר “הקמיע” פורסם ב-1984 והיה שיתוף הפעולה הראשון של  סטיבן קינג ופיטר שטראוב. הוא עוקב אחר ג’ק סוייר בן ה-12 שמגיע אל עולם דמוי ימי הביניים המקביל לעולם שלנו,  (הקשור לעולם בסדרת הספרים המגדל האפל), שנקרא הטריטוריות כחלק ממסעו להשיג את הקמיע, החפץ היחיד שיכול לרפא את אמו חולת הסרטן. קינג ושטראוב הוציאו ספר המשך בשנת 2001 בשם “בית שחור”, בו ג’ק סוייר בבגרותו, מנסה לפתור תעלומת רצח בעיירה קטנה בויסקונסין.

זו לא הפעם הראשונה שמעבדים את “הקמיע”, ב-2008 הספר עובד לסרט קצר ולרומן גרפי. הפעם החברה אמבלין פרטנרס של סטיבן ספילברג וחברת קנדי/מרשל שהפיקה את החוש השישי התאגדו להפקת העיבוד והחליטו שבמאי הסדרה הדיסטופית, “סיפורה של שיפחה”, מייק ברקר ישמש כבמאי בפרויקט. בנוסף, הוחלט שהתסריטאי, כריס ספרלינג (“קבור”) יכתוב את תסריט הסרט ומייקל רייט ישמש כמפיק בפועל של העיבוד.

כמו שאתם בטח יודעים,  סטיבן קינג ידוע בזכות העיבודים הרבים והמוצלחים לספרי האימה שלו. “הקמיע”, בדומה “המגדל האפל”, הוא ספר שמשלב גם פנטזיה ולפי הכישלון הקופתי של העיבוד ל-“המגדל האפל” מ-2017,  יהיה מאוד קשה לחזות אם הסרט הולך להיות הצלחה מסחררת כמו “זה” שחלקו הראשון יצא ב-2017 והשיג 700 מליון דולר בקופות או שספרי האימה-פנטזיה של קינג נועדו להישאר בדפים ולא לעבור למסך.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *