סטיבן שפילברג מפתח סרט על Blackhawk של DC Comics

הבמאי הכי רווחי בהוליווד עובד על כותר חדש של DC Comics בשם Blackhawk

סטיבן שפילברג הוא בעל היסטוריה ארוכה ומצליחה של סרטי אדפטציה, כמו “תפוס אותי אם תוכל”, “מלתעות”, “פארק היורה” ו”רשימת שינדלר”, אבל זה מפתיע שהבמאי שהגדיר את סרטי הבלוקבאסטר (שוברי הקופות) של הקיץ עם “מלתעות”, אף פעם לא לקח חלק בלהביא סרטי קומיקס למסך הגדול. כעת זה קורה עם Blackhawk של DC Comics.

Blackhawk הוא קומיקס שנוצר ב-1941 על ידי וויל אייסנר, בוב פאוול וצ’אק קווידרה. הקומיקס עוקב אחרי דמות בשם Blackhawk – מנהיג של חוליית טייסים מתקופת מלחמת העולם השניה שנקראים ה-Blackhawks ונלחמים בנאצים, אויבים פנטסטים ומכונות מלחמה. כך שאפשר לראות למה הבמאי הנודע החליט דווקא להפיק את סרט זה מכל סרטי הקומיקס האחרים, בגלל הקשר למלחמת העולם השנייה.

חברת Warner Brothers, שמפיקה את כל שאר סרטי DC, תפיק את סרט זה והכריזה על שפילברג בתור מפיק הסרט ואולי הוא אפילו יבחר לביים אותו. התסריטאי הנודע דיוויד קואפ, שעבד עם שפילברג בעבר על “פארק היורה” ו”מלחמת העולמות”, יכתוב את התסריט.

שפילברג הגיב להכרזה של Warner Brothers:

זה היה נהדר לעבוד עם הצוות ב-Warner Bros על מנת להביא למסך את “שחקן מספר אחת”. הם הביאו תערובת של תשוקה ומקצועיות לכל דבר שהם עשו ויש להם היסטוריה ארוכה בז’אנר. אני מאוד נרגש להתאחד איתם שוב ב-Blackhawk.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

יהיה מעניין לראות האם שפילברג ימצא את הפרויקט מספיק מעניין בשביל לקחת על עצמו את תפקיד הבמאי. מי יודע, אולי Blackhawk יהיה הסרט שיכניס את הבמאי האגדי סוף סוף לז’אנר הקומיקס.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *