דברים מוזרים – עונה רביעית בדרך אלינו

באופן לא מפתיע הסדרה הפופולרית "דברים מוזרים" מקבלת עונה רביעית והפעם אנחנו מחוץ להוקינס

סדרת הדגל של חברת נטפליקס בעיניי רבים היא ללא ספק "דברים מוזרים".

הסדרה הפופולרית ברוח שנות השמונים נתנה לנו דמויות בלתי נשכחות, רגעים אדירים ומתח בלתי פוסק. העונה האחרונה נגמרה עם שבר לב בו נאלצנו להיפרד מג'ים הופר, אבל כפי שראינו בסצנה אחרי הכתוביות, הופר אולי חי ונמצא בידיהם של הרוסים (ואולי זה בילי), ככה שהיה אפשר לצפות שעונה רביעית ככל הנראה תקרה.

מאט ורוס דופר שיצרו את הסדרה שיחררו הודעה לעיתונות אחרי שסגרו עסקה עם חברת נטפליקס להפיק עוד תוכן בשביל החברה, כולל עונה רביעית של "דברים מוזרים".

אנחנו פשוט נרגשים להמשיך את מערכת היחסים שלנו עם נטפליקס. טד סרנדוס, סינדי הולנד, בריאן רייט ומאט ת'ונל לקחו הימור גדול איתנו והתוכנית שלנו – ולנצח שינו את חיינו. מישיבת ההגשה הראשונה שלנו לשיחרור של העונה השלישית של "דברים מוזרים", כל הצוות בנטפליקס היה יוצא מן הכלל, סיפק לנו תמיכה, הכוונה וחופש יצירתי שרק חלמנו עליו. אנחנו לא יכולים לחכות לספר עוד הרבה סיפורים יחדיו – תחילה, כמובן, עם מסע חזרה להוקינס.

יחד עם ההכרזה הם שיחררו טיזר לעונה החדשה:

המשפט We're Not in Hawkins Anymore יכול להיות התייחסות לעזיבתן של הדמויות את הוקינס, אבל זה גם יכול לומר שגיבורינו יעשו את דרכם לרוסיה או שיכול להיות שהם פשוט יכנסו לעולם ההפוך מחוץ לעיירת הוקינס והמשפט הוא פשוט התייחסות לשורה המפורסמת מ"הקוסם מארץ עוץ".

בכל מקרה, יש למה לצפות בעונה החדשה של "דברים מוזרים". כתבו לנו בתגובות מה אתם חושבים שיקרה בעונה הרביעית של הסדרה.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה