ג’יימס גאן חושף את השחקנים של יחידת המתאבדים

במאי סרטי הקומיקס המצליח ג’יימס גאן מציג את רשימת השחקנים המלאה שישחקו בסרט יחידת המתאבדים שלו

לאלו מכם שלא מעודכנים באירועים שהתחוללו סביב במאי סרטי “שומרי הגלקסיה” ג’יימס גאן בשנה האחרונה, גאן פוטר על ידי חברת Disney במהלך הפקת “שומרי הגלקסיה 3” בגלל תלונות של מספר מעריצים על ציוצים של גאן מלפני 10 שנים, ציוצים בהומור רע עליהם התנצל בעבר. אחרי שפוטר, ג’יימס קיבל הצעה מהמתמודדת, DC, לביים את הסרט הבא של יחידת המתאבדים אותה הוא קיבל בחיוב ולאחר מכן חברת Disney חזרה להעסיק מחדש את הבמאי. כך שגאן כעת מביים סרטים עבור 2 קבוצות קומיקס מרכזיות ביקום הסרטים של DC ו-Marvel.

הסרט החדש נאמר שלא יהיה המשך מדויק של הסרט הקודם של יחידת המתאבדים ובמקום זה יאתחל את הסיפור תוך שמירה על חלק מהדמויות המקוריות, שהן הארלי קווין של מרגו רובי, ריק פלאג של ג’ואל קינמן, קפטן בומרנג של ג’י קורטני ואמנדה וולר של ויולה דייויס. כעת, גאן פירסם בעמוד הטוויטר שלו את רשימת קבוצת השחקנים המלאה יחד עם הבקשה מהמעריצים שלא ייקשרו לאף אחד מהשחקנים.

קאסט השחקנים הוא בהחלט מרשים ובין הגדולים שאי פעם ראינו בסרט של DC. הרשימה כוללת את השחקנים שציינו ואת דייוויד דסטמלצ’יאן (“אנטמן והצרעה”), ג’ון סינה (WWE, “באמבלבי”), Joaquin Cosio (“קוואנטום של נחמה”), נייתן פיליון (“קאסל”), מיילינג NG (“וונדר וומן”), פלולה בורג (“פיץ’ פרפקט 2”), שון גון (“שומרי הגלקסיה”), ג’ון דיאגו בוטו (“1492”), סטורם רייד (“קמט בזמן”), פיט דייוידסון (“אנגרי בירדס: הסרט 2”), טאיקה וואטיטי (“תור: ראגנרוק”), אליס בראגה (“אני, אגדה”), סטיב אגי (“שומרי הגלקסיה”), טינאשה קג’סה (“כוחות”), דניאלה מלצ’יור (“יחידת המתאבדים”), פיטר קפלדי (“דוקטור הו”), Julio Cesar Ruiz (“ימ”מ”), ג’ניפר הולנד (“ברייטברן”), אידריס אלבה (“מהיר ועצבני: הובס ושואו”) ומייקל רוקר (“שומרי הגלקסיה”, “המתים המהלכים”).

לפי הרשימה גאן הביא איתו לא מעט מהשחקנים שלו ב”שומרי הגלקסיה” ואפילו הייתה תקופה שדייב בטיסטה רצה לככב בסרט. הרמיזה של גאן יכולה לאמר 2 דברים: 1. שחלק מהדמויות של הסרט ימותו במהלכו, הם יחידת המתאבדים אחרי הכל. 2. שרשימת השחקנים היא אינה סופית וייתכנו שינויים לפני התחלת הצילומים הרשמיים.

מבחינת תפקידי השחקנים, חלקם הופיעו בסרט הראשון בתפקידים מינורים אז אפשר להניח שהם יגלמו את אותן הדמויות. באשר לשאר, היו שמועות שאידריס אלבה יגלם את דמותו של ויל סמית’ אבל נראה כעת שהוא יקבל דמות חדשה על מנת שסמית’ יוכל לחזור לתפקיד בעתיד. עם דמויות כמו Bronze Tiger, Polka-Dot Man, Peacemaker ו-Ratcatcher, ישנם הרבה אופציות לכל השחקנים האלו.

הסרט מתוכנן לצאת ב-6 באוגוסט 2021. 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה