יחידת המתאבדים- לראשונה תוכלו לחוות סצנה מהסרט ב-VR

יחידת המתאבדים ממשיך להפתיע- לראשונה, בשיתוף של Warner Bros. עם Samsung, נוכל לחוות סצנה מלאה מסרט שנמצא עוד מעט בקולנוע במציאות מדומה (או Virtual Reality), בעזרת צילום מיוחד ב-360 מעלות.

SUICIDE SQUAD

את הסרטון המיוחד צילמו פעלולנים יחד עם קסדה מיוחדת שעליה הוצמדו מצלמות רבות שצילמו ביחד את כל הסביבה של הפעלולנים, תוך כדי שהיא מאפשרת להם לראות כיצד לפעול. את הסצנה המיוחדת ניתן לראות יחד עם משקפי המציאות המדומה של Samsung והטלפון החכם שלהם.

בכירי המפיקים והצוות שאחראי על ביום הפעלולים של הסרט מספרים בהתלהבות על המורכבות ועל פריצת הדרך בשיתוף פעולה זה. סגן הנשיא של ה"אחים וורנר" הסביר את המהלך: "אנחנו מאוד נרגשים לעבוד עם Samsung באופן כה מעמיק ויצירתי. המטרה של שנינו משותפת, להעניק למעריצים מוצר צריכה יוצא דופן ולאפשר להם לקחת חלק בעצמם בעולם וירטואלי לצד הדמויות של "יחידת המתאבדים" באופן הכי מציאותי ומרגש שניתן." מארק מאת'יו, ראש מחלקת השיווק האלקטרוני של Samsung הוסיף "אנחנו מתחברים למעריצים באמצעות העברת סיפור דרך טכנולוגייתמציאות מדומה  פורצת דרך שמאפשרת לסמסונג לחקור כיצד הטכנולוגיה שלנו יכולה לתרום לתרבות המיינסטרים".

הסרטון יהיה זמין החל מה-5.8 בחנות האינטרנט של Samsung VR עם יציאת הסרט כאן בארץ ובארה"ב.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה