Suit Up- הסדרה "חליפות" חודשה לעונה תשיעית ואחרונה

הדרמה המשפטית המצליחה "חליפות" שהחלה את דרכה בשנת 2011 חודשה לעונה תשיעית, שתהיה גם האחרונה.

הדרמה המשפטית המצליחה ביותר של השנים האחרונות, ששודרה ברשת USA Network, עתידה להגיע לסיומה בסוף העונה הבאה- 9 במספר.
למרות ההצלחה הגדולה לה זכתה התכנית והכימיה המצוינת בין השחקנים על המסך, בעונות האחרונות החל הקאסט לעזוב את התכנית, מה שאומר שהעונה האחרונה ככל הנראה תשמש את היוצרים בעיקר לסגירת קווי העלילה השונים של הסדרה.
בין חברי הקאסט שעזבו ניתן למצוא את ג'ינה טורס (Gina Torres) ששיחקה את ג'סיקה פירסון, ומייגן מרקל, שעזבה לאחר שהתחתנה עם הנסיך הארי בשנה שעברה.

כרגע עוד לא שוחררו פרטים בנוגע לעונה האחרונה שתסגור את כל מה שהיוצרים פיתחו במהלך 8 עונות, אך כרגע ידוע כי כל הדמויות הקבועות של העונה האחרונה ישתתפו גם בעונת הסיום, ואולי צופי הסדרה יזכו לסיום מוצלח שישאיר להם טעם מתוק בפה.
יוצר הסדרה אהרון קורש (Aaron Korsh) שחרר את ההצהרה/ פרידה הבאה:

"למרות שאני יודע שזה לא נכון, זה נראה כאילו רק אתמול רשת USA Network לקחה סיכון על תסריט באורך שעה של כותב לא מוכר. בימים אלה זה דבר שכיח, אבל לפני 47 שנה, כשכתבתי לראשונה את "הפרויקט ללא שם", אף אחד לא עשה את זה. אף אחד מלבד האנשים ב-USA ו-[Universal Cable Productions]. בראש ובראשונה אני רוצה להודות לאלכס ספיול ולדניס קים, שבלעדיהם "חליפות" מעולם לא הייתה נוצרת.
אני גם לא יכול להודות מספיק לביל מק'גולדריק, ג'ף וואטצ'ל, בוני האמר, כריס מקומבר, טד צ'רבין, דייב ברטיס, ג'ין קליין, דאג לימן, דון אולמסטד וכולם ברשת ובאולפנים על מסירותם ותמיכה לאורך השנים.
ולכותבים יוצאי הדופן, לצוות ולצוות השחקנים – תודה על התשוקה והמסירות שלכם, שבלעדיהם, "חליפות" לא היו אותו דבר. ואחרונים אחרונים אך חשובים לא פחות, לאוהדים אשר נשארו עם המשפחה של "חליפות" בטוב וברע, דרך "פותחני שימורים" ופלאשבקים – תודה לכם על שתמיד הבעתם את דעתכם.
בלעדיכם, אני עוד עלול להתחיל לחשוב שאני קולט את העניין הזה של הכתיבה. וברגע שזה קורה, אף אחד לא מנצח.
אני מקווה להפיח רוח בתקווה ולשמח אתכם עם הפרקים האחרונים.
לבסוף, לאשתי קייט ולילדיי קופר וללוסי. תודה לך על שסבלתם אינספור לילות מאוחרים וימים ארוכים, כדי שאוכל לחיות את החלום שלי. אני אוהב אתכם.
באהבה, אהרון"

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

SUITS — "Right-Hand Man" Episode 801 — Pictured: (l-r) Gabriel Macht as Harvey Specter, Dule Hill as Alex — (Photo by: Ian Watson/USA Network)

התכנית הצליחה להחזיק למרות העזיבה של דמויות מסוימות את הסדרה, עם הדוגמה המשמעותית ביותר שהיא כמובן דמויותיהם של מייק ורייצ'ל, עובדה מפתיעה בהתחשב בכך שרוב ההצלחה של התכנית הגיעה מהדינאמיקה והכימיה המוצלחת במיוחד בין הדמוית, ופחות מהתיקים אותם קיבלו ובהם טיפלו בתוך משרד עורכי הדין.

עוד לא יודע מי מחברי הקאסט שעזבו עתיד לחזור לסגירת מעגל בעונה האחרונה, אך ניתן לשער כי ג'סיקה פירסון (Gina Torres) תשוב, אולי בזכות סדרת הספין אוף שלה שעוד נמצאת בפיתוח, ועתידה לצאת במהלך השנה.
את מייקל אולי יהיה קל יותר להחזיר לסגירת מעגל בעונה האחרונה, אך רייצ'ל (מייגן מרקל) תהיה עניין אחר לחלוטין, כעת כאשר היא חלק ממשפחת המלוכה הבריטית.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה