לוגו סמסונג

סאני משיקה את מכשיר ה-Samsung Galaxy Note 10

בשמחה גדולה סאני השיקה היום את מכשיר ה-Galaxy Samsung Note 10 באופן רשמי בארץ הקודש וכל הפרטים כבר כאן

במסיבת עיתונאים גדולה שערכה חברת סאני תקשורת היום במלון ריץ קרלטון במרינה הרצליה השיקה החברה באופן רשמי ביבואנית הרשמית של Samsung בארץ את מכשירי ה-Galaxy Note 10.

 "כבר מההתחלה, ה-Galaxy Note בלט בזכות התכונות והטכנולוגיות המצוינות שהוא מביא עימו. גם הפעם, ה-Note10 מממש את ההבטחה לאוהדים העכשוויים של Note, הנעזרים בו כדי לקדם את הפרודוקטיביות והיצירתיות שלהם לרמה גבוהה יותר. כל רכיב במכשיר מיועד לסייע למשתמשים להשיג יותר. לא משנה אם הם עומדים לסיים פרויקט גדול בעבודה, מצלמים סרטון ועורכים אותו, או משחקים במשחק האהוב עליהם בנייד, ה-Galaxy Note10 יעזור להם לעשות זאת מהר וטוב יותר". – גיא היבש, מנהל חטיבת הניידים בסמסונג ישראל.

 

 מכשירי ה-Note 10 וה-Note 10+ כבר זמינים לרכישה בישראל החל מהיום ברשת חנויות סאני, המפעילות הסלולריות ואצל המשווקים המורשים. מבחינת הצבעים, המכשירים יושקו בהתחלה בצבעי אאורה גלואו, לבן ושחור כשבאריזה עצמה תוכלו למצוא כיסוי אחורי כלול ואף מגן מסך שהודבק במפעל.

 

 

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה