“סופרגירל”: טריילר לעונה הרביעית מציג את Agent Liberty

הטריילר האחרון של “סופרגירל” הסדרה של רשת הטלוויזיה CW, מציג את הנבל של העונה הרביעית- Agent Liberty (סאם וויטוור) בפעולה.

המעריצים כבר לא עומדים בציפייה בשביל לראות את קארה זור-אל/סופרגירל (מליסה בנויסט) יוצאת כנגד גל של אנטי-חייזרים בקרב גדול שהתבשל עוד מהעונה הראשונה. עכשיו, נראה שהפרצוף של תנועה זו מתחיל במלחמה לא פחות מאשר פוליטית. Agent Liberty כיכב לראשונה ב- Superman Vol. 2 #60, ולמרות ש-“איש הברזל” יככב בקרוס-אובר של ה- “Arrowverse“, לא ידוע עדיין אם השניים יפגשו.

העונה השלישית של הסדרה נגמרה עם ניצחון של הגיבורה על Reign (סמנתה אריאס), עוד ילידת קריפטון שנשלחה להשתלט על כדור הארץ כתינוקת. זה היה הניסיון החוצני השלישי לכבוש את כדור הארץ, אחרי ניסיונה של דודה של קארה, אסטרה (לורה בנאטי), והפלישה מכוכב דאקסאם בהנהגת המלכה רייה (טרי האטצ’ר). למרות שהוא לא היה בסדרה, לקס לות’ור הוא ההשפעה המרכזית מאחורי האירגונים האנטי-חייזריים שקארה נלחמת בהם. אמו, ליליאן לות’ור (ברנדה סטרונג) הובילה את פרויקט “קדמוס”, בזמן שאחותו נקרעת בין פגיעה בסנטימנטים האנטי-חייזריים של משפחתה, לבין חוסר האמון הצומח כלפי “ילדת הברזל”. עכשיו כשמרסי גרייבס קובעת חוקים נגד חוצנים, זה נראה שהעלילה מציגה את התהפכות העולם כנגד סופרגירל.

בטריילר ששוחרר עד לא מזמן, Agent Liberty מחזיק באסירים בצורה מחרידה שמכריזה מלחמה. עכשיו כשנודע לקארה שתקיפה אנטי-חייזרית התרחשה, נראה שהעונה לא תבזבז רגע ותצלול ישר לתוך המלחמה החדשה.
מוזמנים לצפות בטריילר למטה:

למרות שנראה שגרייבס מובילה מאבק פוליטי נגד החוצנים, המאבק שלה פנים מול פנים עם אלכס דנברס (קיילר לי) מוכיח שהיא גם איום אלים. בזמן שהאכזריות של המאבק של אנשים מול חייזרים הובהרה כבר בטריילר הקודם, המפיקה בפועל ג’סיקה קלר הגיבה ואמרה שהכוונות של העונה החדשה הן בעיקר להציג בעיות בעולם:

אלה בעיות קשות. עמדתי לענות על השאלה שלך ככה: הדבר הכי קשה הוא לעשות שלום בעולם [צוחקת]. איך אתה גורם לאנשים להיות טובים אחד לשני ולהקשיב אחד לשני? אחד האתגרים הכי קשים של סופרגירל העונה הוא הרגש האנטי-חייזרי. איך סופרגירל תלחם בפחד כשהיא בעצמה הדבר שפוחדים ממנו? אני חושבת שזה דברים קשים גם בחיים האמתיים בדיוק כמו תאורים, ואנחנו רק סוג של מחפשי משמעות בחדר הכתיבה.

בשביל קארה עצמה, העונה הזאת יכולה להיות מבחן לכמה שהיא תוכל להתמודד עם הדעות הקדומות והדאגות לגבי איך היא תשפיע על העולם סביבה. דבר זה יכול עוד יותר להקשות על הגיבורה, כי בניגוד לבן דודה קאל-אל, לה לא הייתה בעיה לשתף פעולה עם ארגונים ממשלתיים, דבר שלא יקרה עכשיו כבר. ולמרות, שהיא לא אדם או גיבורה מושלמת, מערכת היחסים שלה עם לנה זה הדבר היחיד שיכול לסיים את המלחמה האנטי-חייזרית. מערכת היחסים שלהן יכולה להיות על אותו המסלול כמו הדינמיקה בין קלארק קנט ללקס לות’ור (בסדרה “סמולוויל”), מערכת יחסים שלאט לאט התדרדרה בין חברות לשנאה הדדית. הטינה של לנה אל היחס של קארה אליה בעונה השלישית, עדיין לא נפתרה. עדיין, עם כמה שכוונותיה של קארה טובות, היא תצטרך להסתכל טוב על כוחותיה ועל השפעותיהן.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה