ג’יימס גאן יעבוד על יחידת המתאבדים 2 עבור DC

ג’יימס גאן עובר לאולפני DC אחרי שפוטר ב-Marvel כדי לעבוד על יחידת המתאבדים 2, ואולי יביא איתו שחקן חיזוק מפתיע?

אחרי שג’יימס גאן פוטר על ידי אולפני Disney מבימוי סרט ההמשך לסרטי “שומרי הגלקסיה” בגלל ציוצים שנויים במחלוקת, נראה שהוא נחטף לעבודה על ידי לא אחרת מאשר המתחרה הגדולה של Marvel- כדי לעבוד על סרט של יחידת המתאבדים.

מוקדם יותר השנה נחשפו ציוצים של גאן מלפני עשור על נושאים שנויים במחלוקת וגרמו לכך שפוטר על אף התנצלויותיו על הציוצים הנ”ל במהלך השנים ולפני חשיפתם המחודשת השנה.

התרוצצו שמועות ברשת על מגעים בין הבמאי לבין DC בנוגע לעבודתו של גאן על סרט נוסף של יחידת המתאבדים, אך רק לאחרונה אושר שאינו במגעים אלא כבר חתום על הכתיבה ואף נשקל לעבוד על הבימוי של הסרט.

הסרט הראשון של” יחידת המתאבדים” לא התקבל באהבה רבה על ידי הקהל ונחשב לסרט הגרוע ביותר של DC לדעת רוב קהל הצופים, אך נראה ש-DC לא איבדה תקווה עדיין, והחליטה לגייס לשורותיה את מי שהיה אחראי על הסרט המפתיע ביותר ביקום הסינמטי של Marvel (“שומרי הגלקסיה”), אחרי שהם נקטו צעד דומה עם גיוסו של ג’וס ווידון (“הנוקמים: עידן אולטרון”) לעבודה על “ליגת הצדק”.

אחרי שנודע על החתמתו של גאן, השחקן והמתאבק לשעבר דייב באטיסטה (דראקס מסרטי “שומרי הגלקסיה”), שהיה מתומכיו הקולניים ביותר של גאן, כתב בטוויטר “איפה חותמים?”

נאמר כי הסרט בכתיבתו של גאן לא יהווה המשך אלא סיפור אחר לגמרי על יחידת המתאבדים, ככל הנראה עם חברים אחרים בצוות- מה שאכן יכול לאפשר לבאטיסטה להיכנס לפרויקט כדמות חדשה.

על אף שבאטיסטה עוד עתיד להופיע ככל הנראה בסרט הבא של הנוקמים, הוא הצהיר כי אין הוא מתכוון להמשיך ביקום הסינמטי של Marvel אחרי הסרט הזה, מה שכנראה יאפשר לו לעבור לעבוד על הסרט הבא שלו ככל הנראה באמצע השנה הבאה, כשיסתיימו הצילומים לסרט הנוקמים הבא, ששמו עוד לא נחשף.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה