טריילר לעונה 14 של “על טבעי”: דין פשוט כבר לא עצמו עכשיו

בצורה מפתיעה, עונה 14 של “על טבעי” תצא לדרך באוקטובר, וההתרגשות לא נגמרת, כאשר טריילר חדש המציג את הרפקתאותיהם הלא נגמרות של האחים ווינצ’סטר, פורסם על ידי CW.

“על טבעי” תחזור בעונה חדשה, שבה מדווחים כמה שינויים בין האחים-לוחמי השדים, כשדין (ג’נסן אקלס) עבר מהפך אישיותי מאחר שנתן למלאך מיכאל להשתמש בגופו ככלי למלחמה כנגד לוציפר בסוף עונה 13. זה אומר שאקלס לא רק יצטרך לשחק דמות אחרת בסדרה הארוכה זו.

הסדרה כבר השתעשעה לא קצת עם הגורל של סאם ודין, כאשר היא הרגה אותם, החזירה אותם לחיים, הכניסה אל גופם דיבוק, הפכה אותם לשד, אבל הפעם לפחות נותנת לדין קצת טוב כאשר המלאך מיכאל משתמש בגופו של דין ככלי עוד בתחילת העונה ה-14. למרות שהטריילר החדש רומז ששימוש הגוף של דין ככלי למלאך, לא טוב לאף אחד ובמיוחד לא לדין עצמו.

למרות שהטריילר יחסית קצר, הוא מלא בהרבה פרטים. זה נראה שבינתיים כשמיכאל נהנה מגופו החדש, סאם (ג’רארד פדלקי) בזמן הזה חוזר לבונקר בשביל להמשיך במלחמותיו בגיהנום, בזמן שקסטיאל (מישה קולינס)  וג’ק (אלכסנדר קלברט) ימשיכו בויכוח לגבי אם צריך להרוג את דין בשביל להוציא מתוכו את המלאך הרוצח או שלא. נראה שמיכאל לא מתכנן שום דבר טוב, כאשר הוא מסיים את הדברים עם חלוק של קצב, שואל מספר נשים שבויות- “מי הבאה בתור?”

בהתחשב בעבר, זה לא נראה סביר שדין ומיכאל ישארו באותו גוף לעוד הרבה זמן. אבל זה לא אמור להרוס את הכיף שאמור להיות בפרק (או בפרקים) כשאקלס מגלם יצור בעל כוחות על טבעיים מאוד חזקים. אבל, אחרי שהדברים יחזרו לקדמותם, יהיה מעניין לראות איך דברים אלה השפיעו על דין וכל שאר הדמויות. זה בהחלט נראה שמיכאל ישאיר לדין דברים לסדר אחרי עזיבתו, ויוכל בכללי להקשות על דין למשך כל העונה.
בכל מקרה, יהיה מעניין עוד כמה “על טבעי” תשאר חלק מ-CW, והאם הסדרה תגיע לפרק ה-300 סוף סוף העונה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה