הצצה ראשונה אל הסדרה Swamp Thing

יחד עם מבט ראשון לסדרה החדשה Swamp Thing של DC Universe, אנחנו מגלים שעונתה הראשונה של הסדרה מבוטלת.

שירות הצפייה של DC התחיל את הצלחתו עם הסדרות “הטיטאנים” ו-Doom Patrol, שזכו לתגובות חיוביות ושליליות, וכעת הגיעה תורה של סדרת הלייב-אקשן הבאה בתור Swamp Thing.

סדרת הלייב-אקשן על היצור הביצתי של DC הייתה בצילומים כבר זמן מה תחת הפקתו של ג’יימס ואן, אבל לפי דיווח חדש, הצילומים של העונה הראשונה של הסדרה נעצרו בגלל חילוקי דעות בין אנשי הקריאטיב. לכן במקום 13 פרקים, אנחנו נקבל 10 ושאר שלושת הפרקים יצולמו בהמשך. דיווחים אלו אושרו על ידי השחקנית וירג’ינה מדסן שמככבת בסדרה שהביעה צער רב לגבי עצירת ההפקה, לפני שהפוסט שלה נמחק, ככל הנראה בהוראה ממונים ב-DC Universe.

זה די מאכזב לדעת שיכול להיות שהסדרה שנקבל על אחת הדמויות האייקוניות של DC לא תמשיך בכלל, אבל הנה הצצה ראשונה לסדרה, שככל הנראה תעזור לכם להחליט האם 10 הפרקים של Swamp Thing זה משהו שתרצו לראות או לא.

אהבתי את הטון האפל של הפרסומת והעיצוב הנהדר של “גיבור” הסדרה. רואים שמדובר בהפקה איכותית בהרבה מההפקה של כל עיבוד שהמפלצת קיבלה עד כה. אבל האם 10 הפרקים שהופקו לסדרה יספיקו בשביל לכבוש את הקהל כדי שתמיכתה תוביל להפקה של עוד פרקים?
נחכה ונראה כש-Swamp Thing יעלה לשירות הצפייה של DC Universe ב-31 במאי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *