רוסלנה רודינה היא אפריל אוניל הישראלית

לראשונה בקריירה שלה, רוסלנה רודינה נותנת את קולה להפקה הוליוודית ותדובב את דמותה של אפריל אוניל בסרט צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים

אז מה מחכה למי שמחליט לראות את צבי הנינג'ה בעברית דווקא, מלבד סרט מפוצץ במלא אקשן וקומדיה טובה, אנחנו מקבלים גם מדובבת חדשהבסרטם החדש הצבים חוזרים להילחם באויבם המושבע שרדר, ומי שם כדי לעזור להם אם לא החברה הטובה שלהם אפריל אוניל, את אפריל בסרט תשחק מייגן פוקס, שאותה תדובב לגרסה הישראלית רוסלנה רודינה.אז מי זאת רוסלנה אתם שואלים, דוגמנית, שחקנית, אשתו של אייל גולן ומתמודדת לשעבר בתחרות הישרדות!!! אחרי שכמעט לקחה את הגמר של הישרדות ושיחקה לראשונה בחייה במסגרת המחזמר "מגילת אסתר", רוסלנה רודינה תעשה את טבילת הראש הראשונה שלה בעולם הקולנוע ההוליוודי, כמדובבת בסרט החדש צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים.

אני חושב שהבחירה הייתה מוצלחת, כמו כן זה גם הזדמנות נהדרת לרוסלנה להראות את כישוריה ולהתחיל בפריצת דרך בהוליווד, אחת הסיבות שאני שמח בשביל רוסלנה היא ההכרות והאהבה שלה לסדרה של צבי הנינג'ה,  "התרגשתי מאוד כשנודע לי שאדובב בסרט של צבי הנינג'ה, זאת סדרה שמאוד אהבתי לראות בילדות" מספרת רודינה, " אני ממש מתרגשת לעשות דבר כזה בפעם הראשונה ועוד עם מייגן פוקס שהיא שחקנית מדהימה בעיניי",  סיבה נוספת שרוסלנה מתאימה היא ההבנה שלה עם הדמות, לא כל אחד יכול להיות מדובב וזה יתרון ענק אם אתה מכיר את הדמות שאתה מדובב , אפריל אוניל היא שדרנית חדשות הטלוויזיה שמסייעת לארבעת הצבים האהובים.

אני באמת מקווה שזה היה פריצת הדרך לרוסלנה כי זה תמיד כיף לראות שחקנים מהארץ שלנו מצליחים, רוסלנה היא בחורה רבת מקצועות מוכשרת מאד וזה בהחלט מגיע לה ואני יודע שהיא תייצג אותנו בכבוד. 

צבי הנינג'ה: יוצאים מהצללים הנו סרט ההמשך למעלליהם של הצבים הלוחמים -לאונרדו, רפאל, מיכאלנג'לו, דונטלו ומורם – מאסטר ספלינטר. גם הפעם יצטרכו הצבים להציל את העיר מאיום חדש.  למי שמסוקרן לשמוע את היכולות הווקליות של רוסלנה הסרט יוצא בארץ ב – 21.07.16, כמו כן כמובן שהסרט גם יצא בגרסת המקור.

 

 

אודות avi

אבי בכבוד בן 27 חיי על משחקי מחשב, אנימה יפנית, סדרות, וכמובן קולנוע. לומד מדעי המחשב בתקווה לסיים יום אחד ואוהב לחפור על סרטים :]

השאר\י תגובה