בית / חדשות / נחשפת גיבורת הסרט השישי בסדרת שליחות קטלנית

נחשפת גיבורת הסרט השישי בסדרת שליחות קטלנית

תודות לפרטי אחת הדמויות, אנחנו מגלים מי תהיה הגיבורה של הסרט השישי בסדרת “שליחות קטלנית”

אחד הסרטים שאנחנו תמיד מתרגשים לשמוע דברים חדשים לגביו זה “שליחות קטלנית 6”.

אולי זה בגלל שאנחנו יודעים שג’יימס קמרון מקבל חזרה את הפיקוד על כותר המדע בידיוני האהוב שהוא יצר, או בגלל שאנחנו יודעים ששני כוכבי הסרטים הראשונים לינדה המילטון וארנולד שוורצנגר חוזרים ,תחת פיקוחו של קמרון, לשחק בסרט החדש.

המידע החדש שקיבלו הוא פירוט לליהוק של שחקנית מקסיקנית, שאומר שהסרט יתרחש במקסיקו סיטי וככל הנראה יכלול מחסל חדש שנראה לטיני.

דני ראמוס היא אישה צעירה בשנות ה-20 המוקדמות שלה ממקסיקו סיטי. היא גודלה בשכונה של מעמד הביניים, היא עצמאית ומאמינה מאוד בחוזק של משפחה. היא יותר בעלת חוכמת רחוב מאשר חוכמת ספרים והיא אישה שתמיד מצליחה למצוא קרן אור אפילו במצבים הכי נוראים.

פירוט מהלינק הבא.

לפי תיאור הדמות, זה נראה שדני הולכת להיות הפרוטגוניסטית של הסרט וככל הנראה לינדה המילטון תעביר את הלפיד לשחקנית הצעירה שתגלם את דני בתור הגיבורה החדשה של הכותר.

יחד עם תיאור הדמות, אנחנו יודעים שהסרט יתחיל צילומים במאי ויצולם בבריטניה, ספרד ובודפשט.

מה שהכי יהיה מעניין זה- איפה מתרחש הסרט מבחינת קו הזמן (המבלבל, תודות ל”שליחות קטלנית: ג’נסיס”)? הבנו שקמרון מתכוון לאתחל את הכותר, אבל ככל הנראה הוא עדיין ישמור את שני הסרטים הראשונים כחלק מהסיפור. אז אני מניח שהאירועים של סרט זה מתרחשים בין הסרט הראשון והשני, כי ראינו בסרט השני ששרה קונור מצאה לעצמה כמה חברים מקסיקנים שמספקים לה נשק, אז אולי “שליחות קטלנית 6” יהיה הסיפור של הקשר הזה של קונור עם ספקי הנשק שלה. או שהסרט הולך פשוט להחליף את הסרט השלישי בסדרה ולהמשיך את הסיפור של יום הדין.

אני מניח שנגלה רק עם בואו של הטריילר הראשון, אחרי שהצילומים יסתיימו בנובמבר.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *