שליחות קטלנית: גורל אפל – טריילר לסרט ההמשך של קמרון

ג'יימס קמרון חוזר כדי להפיק את כותר "שליחות קטלנית" ואנחנו מקבלים טריילר ראשון לסרט השישי בסדרה "שליחות קטלנית: גורל אפל".

אחרי כ-3 סרטי המשך שספגו לא מעט תלונות מהמעריצים, כותר "שליחות קטלנית" חוזר לידיים של האיש שהתחיל את הכל, ג'יימס קמרון, הפעם בכסא המפיק בזמן שהוא עובד על סרטי "אוואטר" הבאים. אבל לשמחתנו הרבה, הוא לא הפנים המוכרות היחידות בהפקה כי אנחנו רואים את חזרתם של לינדה המילטון וארנולד שוורצנגר, שחוזרים על מנת להעביר את הכותר לדור הצעיר. צפו בטריילר הרשמי הראשון של הסרט "שליחות קטלנית: גורל אפל":

נראה שההצצה החדשה בעיקר משמשת לתת לנו טעימה מהאקשן של הסרט, שכפי שראיתם, כולל לא מעט אפקטים ממוחשבים. בנוסף, הטריילר בלי לבזבז זמן מגלה לנו מי המחסל ומי הגיבורים בלי שום רקע נוסף, קצת מאכזב לגלות מי הטוב ומי הרע בסרט אבל בהתחשב בכך שחדשות על מי גיבורת הסרט ומי הרע התפרסמו מזמן ושסרטי "שליחות קטלנית" אף פעם לא הצליחו להסתיר את המתח שלהם בצורה טובה בטריילרים (רק תראו את הטריילר לסרט השני), אז הטריילר לא חושף באמת כל כך הרבה ואת הדבר החשוב ביותר, מי המטרה החדשה ולמה היא המטרה החדשה.

בכל מקרה, זה נהדר לראות את לינדה המילטון שוב במצב הקשוח שלה, בדומה לסיגורני ויבר שכיכבה ב"האלווין"  ואין לי ספק שהיא תעזוב את הכותר בידיים טובות.

"שליחות קטלנית: גורל אפל" יצא לאקרנים ב-1 בנובמבר 2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה