טטריס

טטריס – סרט חדש בכיכובו של טארון אגרטון

הצלחתו של טטריס הייתה מסחררת והוא נמכר בלמעלה מ-200 מיליון עותקים ברחבי העולם מאז שנוסד בשנת 1984. בנוסף הוא ידוע כמשחק מורכב שמפתח מחשבה ואף ממנו הגיע הביטוי “אפקט הטטריס”. בסרט נצלול להיסטוריה של המשחק כשבמרכזו הקרבות המשפטיים שהתחוללו על בעלות המשחק. נראה שטטריס יתמקד במחלוקות בין סוכנות תכנות מחשבים סובייטית לבין איל המדיה רוברט מקסוולו ובנו קווין. עד לתקופת זמן מסוימת הנק רוג’רס ואלכסיי פג’יטנוב, יוצר משחק הוידאו, לא הרוויחו כסף מהטטריס. 

הסרט החדש יעסוק בהיסטוריה של המשחק הידוע טטריס כשאת מעצב משחק הוידאו ומייסד חברת טטריס-הנק רוג׳רס יגלם טארון אגרטון, אחד השחקנים המדוברים לאחרונה ששיחק במגוון סרטים כגון: “קינגסמן”, “רובין הוד” כשגולת הכותרת היא “רוקטמן“.

הסרט יציג בפנינו את האמת ואת הקרבות שהתרחשו מתחת לפני השטח ויספק תשובה למעריצי המשחק. הסרט יבוים על ידי הבמאי המוערך Jon S. Baird והצילומים מתוכננים להתחיל בספטמבר תוך שימת דגש על אמצעי בטיחות דרושים וליהוק שחקנים שלא בקבוצת סיכון. המשיכו להתעדכן באתר שלנו כדי להתעדכן בפרטים חמים שיתפרסמו בהמשך בנוגע לסרט החדש.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה