בונה עליכם – Tetris חוזר ובענק לדור הבא

tetris

Tetris המוכר חוזר אלינו אחרי שנים ארוכות בבוידעם ואחרי מליון גרסאות אל קונסולות הדור הבא. מה הוא מביא איתו? תמשיכו לקרוא.

אין אחד שלא מכיר את המשחק Tetris, המשחק שנולד ב-1985 אחרי שהמתכנת הרוסי אלכסיי פז'יטנוב פיתח אותו באקדמיה הסובייטית למדעים. למה Tetris? הוא לקח את המילה היוונית ל-4 "טטרה" ואיחד עם הספורט האהוב עליו – טניס. הנה, למדתם משהו.

אז אחרי שכל אחד שיחק במשחק הזה איכשהו, החל ממשחק נייד, דרך המחשב, המכשירים הניידים ועד הקונסולות, יוצא משחק חדש דנדש שאמור להשיב את המשחק לתהילתו. מי שמצפה לגרפיקה פורצת דרך עלול להתאכזב, אחרי הכל מה שמוביל במשחק זה חשיבה מהירה ושליטה עוד יותר מהירה.

במשחק אנחנו אמורים לקחת צורות שעשויות מ-4 ריבועים (מפה ה-טטרה) וליצור שורות מושלמות עד שהמסך נקי וכמובן שהמהירות עולה ולפעמים גם סף העצבים, אבל אין מה לומר – זה כיף.

Tetris_Ultimate_Screenshot_v004_1401821616.0_cinema_1920.0

אז כמו שאמרתי, ה-Tetris מגיע לדור הבא, אחרי שענקית המשחקים נינטנדו השיקה אותו בכל כך הרבה צורות, נכנסה ענקית אחרת למשחק – UBISOFT, והשיקה אותו להורדה דיגיטלית לקונסולות של הדור הבא אחרי שיצא ל-3DS, ז"א Playstation 4 וכמובן ל-Xbox One. המשחק, שנקרא Tetris Ultimate, מציע מעבר למה שאנחנו מכירים גם גרפיקה מלוטשת יותר וצבעונית, סאונד שיזרום בכיף וגם מספר מצבי משחק:

  • BATTLE – שחקו נגד מתמודדים אחרים ותראו מי ישאר האחרון, אתגר לא פשוט נגד שחקנים ותיקים.
  • BATTLE ULTIMATE – אותו הדבר כמן ה-Battle הרגיל רק עם POWER UPS שיכניסו עניין לקרב בין המתמודדים ויהפוך את המשחק למשוגע עוד יותר.
  • MARATHON – אחרי שהשלמתם את שלב 15 (הידוע לשמצה בקושיו) אתם תשחקו עד כלות הנשימה ותבחנו את עצמכם לכמה נקודות ניתן להגיע. לא פשוט בכלל.
  • ENDLESS – מעיפים שורות וצורות עד שהכוח נגמר, חושבים שתעמדו בזה?
  • ULTRA – אתם נגד השעון, לכמה נקודות תוכלו להגיע תוך 3 דקות?
  • SPRINT – יש לכם 40 שורות לנקות, תוך כמה זמן תעשו את זה? מי יהיה הכי מהיר?

Tetris_Ultimate_Screenshot_v002_1401821614

כמובן שכל אופציית משחק תוכלו לשחק לבד או נגד חברים או נגד זרים גמורים מהעולם כולו, מעניין? בטוח יהיה, רק קחו טיפ על חשבון הבית, סינים ורוסים – מתמודדים קשים במיוחד. מניסיון.

בונוס – קבלו את סרטון הפרסומת החמוד שנעשה למשחק, אני אהבתי: לחצו כאן.

תודה גדולה להד-ארצי על המידע.

רוצים לקנות משחקים נוספים של UBISOFT למחשב האישי, ובמחירים הזולים ביותר? רוצו ל-CDKeyHouse וקבלו מאיתנו גם קוד הנחה: PCGalaxy.

CDKEY5

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה