הצצה ראשונה לסדרת האדפטציה The Boys

חברת Amazon מרחיבה את ספריית סדרות הקומיקס שלה עם The Boys

בזמן ש-Netflix, DC Universe ו-Disney Plus תופסים בעלות על כל הסדרות מדפי הקומיקס של DC ו-Marvel, חברות אחרות כמו Amazon נאלצות לחפש סיפורי קומיקס אחרים לעבד למסך הקטן שאין סובבים סביב גיבורי העל המפורסמים, אחד מסיפורים אלו הוא The Boys של Dynamite Entertainment (למרות שסדרת הקומיקס התחילה ב-DC).

העולם של הסדרה הוא עולם מלא בגיבורי על אמיתיים, אבל הם לא תמיד נלחמים עבור צדק ולרוב נותנים לכוחות שלהם לעלות לראש, פה נכנס ארגון The Boys, אנשי על של ה-CIA שמפקחים על הגיבורים. נשמע מגניב? ובכן, תראו את ההצצה הראשונה לסדרה המצופה של Amazon ולא תתאכזבו.

ההצצה שוחררה על ידי סת' רוגן, אחד היוצרים של הסדרה שבה אנחנו רואים את השנאה של סוכני ה-CIA לקבוצת גיבורי העל The Seven, שככל הנראה תהיה הסיבה להרבה מהאקשן הנהדר של הסדרה. בנוסף, אפשר לראות בטריילר את צוות השחקנים המצוין של הסדרה כמו קארל אורבן ("השופט דרד"), ג'ניפר אספוזיטו ("התרסקות"), ארין מוריארטי ("עונת הנסים"), ג'ק קוויד ("משחקי הרעב"), סיימון פג ("מסע בין כוכבים") ואליזבת שו ("לעזוב את לאס וגאס").

The Boys יתחילו לפעול ככל הנראה בשנה הקרובה, נעדכן בהמשך עם תאריך מדויק יותר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה