הבנים-טריילר+פוסטר לקראת העונה השניה

"הבנים", סדרת הטלוויזיה של Amazon Prime Video, חוזרת רשמית בעונה שנייה עם פוסטר וטריילר חדשים שמהם תקבלו פרטים חדשים לגבי העונה החדשה בה "הבנים" נרדפים על ידי השבעה ואכיפת החוק המקומית.

למי שלא מכיר, בסדרה ה"בנים" שמהווה סאטירה לז'אנר גיבורי העל ובנוסף בעלת סדרת קומיקס בעל שם זהה, גיבורי העל תאבי כוח ובצע, מושחתים,רודפים אחרי תהילה ומסחור ומנצלים את כוחם לרעה. אותם "השבעה", גיבורי העל האפלים בסדרה חברים בארגון בשם Vought שמצווה עליהם משימות שונות עבור הממשלה והמוסדות הפרטיים. מולם עומדת חבורת פורעי חוק שנקראת "הבנים" אשר מבקשת לחסל אותם בכל אמצעי שיידרש. לפניכם הפוסטר החדש:

הבנים

בפוסטר תוכלו לראות את חמש דמויות "הבנים": בילי בוטצ'ר (קארל אורבן), מארווין "חלב אם" (לאז אלונזו), יו "יואי" קמפבל (ג'ק קווייד), קימיקו "הנקבה" – (קארן פוקוהארה) ופרנצ'י (תומר קאפון) בתור המבוקשים בסדרה וגם את תאריך השחרור של הסדרה (ה-4 בספטמבר). הטריילר החדש שופך לנו אור על הרדיפה של הקבוצה המבוקשת ומציג בפנינו חברה חדשה בצוות גיבורי העל- סטורמפרונט, אותה תגלם איה קאש. להלן הטריילר:

הטריילר אומנם לא מראה לנו את בילי בוטצ'ר שנעדר מעונה 1 אבל צוין שישוחרר סרטון משלו שיתן פרטים בנוגע למצבו. לגבי סטורמפרונט, ראינו בעונה השניה שהיא מסוכסכת עם הומלנדר והיא מתכננת לעשות שיימינג ל"שבעה" במדיה החברתית.

הסדרה תשוחרר ב-4 לספטמבר ב-Amazon Prime Video.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה