פרטים על תוכנית הספין אוף של הבנים

לאחר שתי עונות מוצלחת של סדרת "הבנים" המצליחה של Amazon ולקראת צאת העונה השלישית, Amazon מפתחת סדרת ספין אוף ונחשפים פרטים חדשים על העלילה.

סדרת "הבנים" מבוססת על סדרת קומיקס בעלת שם זהה שנכתבה על ידי גארת' אניס ואוירה על ידי דאריק רוברטסון וזכתה להצלחה רבה. כבר מהעונה הראשונה הסדרה רכשה לה קהל מעריצים רב והמשיכה לצבור מוניטין גבוה בעונה השנייה שלקראת סיומה. Amazon הבינה שיש לה אוצר ביד והכינה אפטר שואו מושקע לעונה השנייה בהנחיית איישה טיילר, העונה השלישית כבר בעבודה וספין אוף הוא צעד נכון לשימור ההצלחה שלה.

הבנים

את הספין אוף יכתוב התסריטאי קרייג רוזנברג שישמש גם בתור מפיק בכיר ומנהל הסדרה ויפיק אריק קריפקי שהפיק את סדרת "הבנים". הסדרה תתמקד בעלילות הגיבורים במכללה היחידה באמריקה לגיבורי על, לימודים שכרוכים בבחינת היכולות הפיזיות והמוסריות שלהם. ההתמקדות במכללה עשויה להיות רעיון טוב מכמה סיבות- היא יכולה להרחיב עוד דמויות מהקומיקס, להציג קבוצות אחרות מלבד "השבעה" וגם להביא לנו סיפורי רקע על של ה-"Young Americans". הספין אוף ידורג בדירוג R.

המשיכו לעקוב באתר שלנו כדי להתעדכן בפרטים הנוגעים ליציאת העונה השלישית של "הבנים" וסדרת הספין אוף.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה