ניק פיורי יקבל סדרה משלו ב-Disney+

סמואל ל. ג'קסון עתיד לחזור לתפקידו בתור הסוכן הידוע ביותר ביקום הסינמטי של Marvel בסדרה שתתמקד בדמותו של ניק פיורי.

מאז שהופיע בסרט "איירון מן" הראשון בשנת 2008 (מרגישים זקנים כבר?) והיה החוליה המחברת בשלב הראשון של בניית היקום הסינמטי האהוב והמוצלח בעולם, ניק פיורי הופיע ברוב הסרטים, בין אם מדובר בסרטי סולו (האחרונים- "קפטן מארוול", "ספיידרמן: רחוק מהבית") או בסרטי הנוקמים ואפילו בסדרת הטלוויזיה סוכני S.H.I.E.L.D.

נראה שזה היה רק עניין של זמן עד שיקבל בעצמו את מרכז הבמה- וכעת הדמות עתידה לקבל סדרה משלה על שירות Disney+ – בדומה לסדרות של פאלקון וחייל החורף, לוקי או Wandavision שכבר הוכרזו.

התסריטאי Kyle Bradstreet ("מר. רובוט") יכתוב ויפיק את הסדרה, שנכון לכתיבת שורות אלו- אין לה תאריך להתחלת הפקה או תאריך השקה לשירות הצפייה Disney+.
העלילה לסדרה עוד לא ידועה מאחר והיא עוד בשלבים ראשוניים, אך נכון לעכשיו ביקום הקולנועי- ניק פיורי נמצא בחלל במשימה לא ידועה בה הוא משגיח על כדור הארץ.

על פי השערות, החלק הבא של היקום הסינמטי של Marvel יגדיל את קנה המידה שלו וייקח את הקרבות למחוזות בין כוכביים עם איומים קוסמיים גדולים יותר ממה שראינו עד היום.

היות וניק פיורי היווה החוליה המקשרת בין כל כך הרבה חלקים של היקום הסינמטי עד היום, נראה רק טבעי שהוא יהיה זה שיעזור להגדיל את קנה המידה של היקום המתרחב ויציג לנו את האיומים החדשים, בהיותו מחוץ לכדור הארץ (אולי בעזרתה של קפטן מארוול?).

אם זה באמת מה שמתוכנן לעתיד היקום הסינמטי- ניתן לשער כי ניק פיורי מקים בחלל את S.W.O.R.D.
(Sentient World Observation and Response Department)- סוכנות חדשה שתפקידה להגן על כדור הארץ מאיומים חיצוניים, בדומה ל- S.H.I.E.L.D. שנוצרה להגן על תושבי כדור הארץ מאיומים פנימיים.
הסוכנות עצמה הוצגה לראשונה בקומיקס בשנת 2004, ובסיסה בחללית בשם "הפסגה" (The Peak).

האם הסדרה החדשה תתעסק בהקמתה של הסוכנות החדשה? או שתספר על מעלליו של פיורי בין חלקים קודמים ביקום הקולנועי (בדומה לסרט "האלמנה השחורה" שהיה אמור לצאת כבר)? מה דעתכם? האם אתם רוצים לראות בכלל סדרה בכיכובו? ספרו לנו בתגובות.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה