הכישוף

האתחול לסרט "הכישוף" מקבל טריילר רשמי

"The Craft: Legacy" הוא אתחול לסרט שובר הקופות "הכישוף" ששוחרר בשנת 1996. את הסרט ביים אנדרו פלמינג שגם כן כתב אותו ביחד עם פיטר פילארדי. בנוסף, בסרט המקורי השתתפו מגוון כוכבים בהם פאירוזה באלק, רובין טאני, נב קמפבל, רחל טרו וסקיט אולריך, והוא זכה להצלחה מסחררת ומדובר עד היום עם רווח של 55.6 מיליון דולר כשתקציבו עמד על 15 מיליון דולר. סרט האתחול הוכרז לראשונה במרץ 2019 וישוחרר לשירותי צפייה ישירה בחודש הבא. לפניכם הטריילר לסרט המאותחל ששוחרר על ידי Sony Pictures Entertainment:

האתחול לסרט יתמקד בארבע נערות מכשפות שנחשפות לכוחותיהן העוצמתיים והוא ישמש בתור סרט המשך לסרט המקורי. את הסרט תביים זואי ליסטר-ג׳ונס כשהסיפור מאת אנדרו פלמינג ופיטר פילארדי. כמו כן, אנדרו פלמינג וג'ייסון בלום ישמשו בתור מפיקים בכירים. את ארבע המכשפות המתבגרות יגלמו Cailee Spaeny, לובי סימון, גדעון אדלון וZoey Luna ובתפקידי משנה יככבו מישל מונאהן, דייוויד דוכובני וניקולס גליצין.

לפי הטריילר תוכלו לראות שאכן יש נקודות דמיון בין האתחול לבין המקור אבל עם מספר טוויסטים. בשונה מהמקור נראה שהדמות של הילדה החדשה אותה תגלם Cailee Spaeny תיהפך למושחתת מכוח הקסם ולא תהיה גיבורה. הסוף של "הכישוף" הותיר מתח ורצון לתשובות לדמויות הקודמות בהן ננסי שנושלה מסמכויותיה, נגלה אותן באתחול לאור העובדה שהיא מופיעה בטריילר.

סרט האתחול "The Craft: Legacy" יעלה לשירותי צפייה ב-2020\10\28.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה