The Crew Wild Run – סיקור הרחבת המירוצים החדשה

The Crew Wild Run היא ההרחבה החדשה(בתשלום) ל- The Crew של Ubisoft. בגדול מדובר בתוספת של רכבים מ-3 סוגים שונים וגם אתגר חדש הקרוי "הפסגה". האם ההרחבה שווה קנייה והאם היא בכלל שווה? הכל בסיקור שלהלן.

בראש ובראשונה אדבר על הסוג החדש לגמרי שנוסף למשחק והוא הסוג של האופנועים השונים. האופנועים נחמדים מאוד לרכיבה בתנאים השונים במשחק. השליטה על כל אופנוע היא בהתאם ליכולות שלו, לכל אופנוע יתרונות וחסרונות וזה מורגש מאוד במהלך הרכיבה. מירוצי האופנועים במשחק הם שינוי מרענן שמכניס אופי חדש לגמרי למשחק הזה, בעיקר משום שלאורך השנים כמעט בכל המקרים קיימת סוג של הפרדת רשויות ומשחקי וידיאו של משחקי מירוצים יוצאים בנפרד ממשחקי מירוצים של מכוניות, אבל כאן התוספת דווקא משתלבת יפה ואני שמח על ההחלטה לשלב את האופנועים במשחק, נראה כי זו הייתה החלטה חכמה שמשפרת את ההנאה במשחק.

התוספת הבאה שאדבר עליה היא תוספת שגם כן חדשה כמעט לגמרי – תוספת של משאיות ענק. משאיות הענק לא פחות מרעננות מן האופנועים משום שגם סגנון הנהיגה בהן הוא שונה בתכלית מסגנון הנהיגה במכוניות המירוץ המקוריות במשחק. הפעם הדגש הוא על מסה וכוח ופחות על מהירות. גלגלים ענקיים, גוף עוצמתי וכן, גם יכולת לבצע פעלולים נחמדים הם רק חלק מרשימת התכונות שמאפיינות את משאיות הענק. המדריכים של המשאיות מאוד נחמדים ובהחלט כיף לא לחפש רק את המקום הראשון במסלול אלא גם בפעלולים ובדברים נוספים. במדריך הפעלולים יש אפשרות לצבור נקודות בעת ביצוע תמרונים אוויריים של ממש עבור מי שכבר ממש מבין איך להשתמש במשאיות ולמתחילים יותר יש אפשרות לצבור נקודות על פני הקרקע או בשימוש ברמפות הנמוכות השונות, העיקר שנהניתם.

The Crew Wild Run

התוספת השלישית לכאורה קרובה יותר לקיים במשחק. אלא שגם כאן מדובר במשהו די שונה, מכוניות דראג. המכוניות במשחק עשוות להגיע, בשימוש יעיל כמובן, למהירויות שעולות על 500 קמ"ש וזאת על ידי שילוב של מספר גורמים ששוב, לא ממש קשורים למירוצי מכוניות טהורים. תצטרכו לדאוג לפתיחה טובה על ידי האצה תוך שמירה על תדירות סיבוב הגלגלים בסדר גודל סביר וכמובן שגם תצטרכו לצאת בדיוק כשהרמזור הוירטואלי נהיה ירוק. לאחר שתתחילו בנסיעה יופיע למשך מספר פעמים מד מעוגל עליו קו קטן ופשוט מאוד תצטרכו ללחוץ על מקש במקלדת כאשר המד מתמלא בדיוק עד לפס הזה. בסופו של דבר כמובן שתצטרכו לשמור על יציבות כמה שניתן ולהגיע לקו הסיום במהירות גבוהה ולאחר לא יותר מידי זמן. המכוניות עצמן מהירות, יפות מאוד ומרעננות את המשחק כמו שצריך. אז תנו גז ותבינו למה אני מתכוון.

התוספת הרביעית והאחרונה היא תוספת של מכוניות דריפטינג. מדובר בכל אותן מכוניות שחלק ניכר מהנסיעה בהן הוא ביצוע של דריפטים, בעיקר בפניות כמובן, אבל השליטה על כל המנגנון הזה, אפילו בתוך המשחק, ממש לא קלה ואף מאתגרת מאוד, לכן דאגו לשחקנים למדריך גם עבור המכוניות הללו ואני באופן אישי התרשמתי לחיוב. המדריך מלמד כהלכה כיצד להשתמש במכוניות אוכמובן שאני מציין גם את התוספת הזו לחיוב. המכוניות הללו הן מכוניות שבהתחלה אולי יראו לכם סתם מאתגרות, אך לאחר זמן מה יתכן כי תשתמשו בהן באופן תדיר יותר, במיוחד עם הבנה מירבית של מנגנון הדריפטינג.

The Crew Wild Run

בשורה התחתונה The Crew Wild Run היא תוספת נחמדה מאוד שאני לא יודע אם היא שווה את מחירה(25 דולרים) אך היא באמת מעמיקה את המשחק ומרחיבה את כמות האפיקים שיפרסו בפניכם בבואכם לשחק ב- The Crew של Ubisoft. מה שבטוח – The Crew Wild Run שווה בדיקה.

The Crew Wild Run

מקוריות - 7.4
פעולה בשטח - 7

7.2

נחמד

User Rating: 5 ( 1 votes)

אודות Lidor

השאר\י תגובה