הצילומים של The Defenders הסתיימו ומאחורי הקלעים של Iron Fist עם החליפה המקורית

The Defenders היא סדרת ה-Netflix הבאה שיוצאת אחרי ארבעת סדרות גיבורי העל שכבר שוחררו מבית Marvel ו-Netflix. שתי החברות שיחררו את הסדרה Iron Fist כבר בשישי האחרון, הסדרה של ה-Defender האחרון לפני שיחרור הסדרה שתכלול את כל ה-Defenders, הכוללים את Daredevil ,Jessica Jones ,Luke Cage ו-Iron Fist.

הסדרה החלה את צילומיה בסוף אוקטובר האחרון וסיימה עתה לצלם את הסדרה שסוף-סוף תכלול את כל הדמויות האהובות על אותו מסך, בלי צורך באיזכורים אלא פנים מול פנים, ושתגרום לכל הקהל הגיקי אושר רב, כמו לראות את “הנוקמים” על המסך הגדול, רק כאן על המסך הקטן. אמנם עד כה לא הייתה שום הכרזה רשמית על סיום צילומי הסדרה, אך חלק מהשחקנים והצוות של הסדרה שיתפו תמונות מאירוע סיום הצילומים, אמנית האיפור שרית קליין ואלודי יאנג, שתחזור לשחק את אלקטרה ביקום של נטפליקס/מארוול שיתפו תמונות מהאירוע לחשבון האינסטגרם שלהן.

בהתחשב בכך שהמסיבה התקיימה אתמול, זה אומר שהצילומים נמשכו כ-5 חודשים, שזה בערך הזמן שלקח לשאר הפקות הסדרות של נטפליקס ומארוול, ובהתחשב בעובדה שהסדרה תכלול חמישה פרקים פחות מאשר כל סדרת נטפליקס ומארוול אחרת, אפשר לשער שהושקעה מחשבה גדולה יותר בסדרה הזאת שלא רק שתכלול את כל ה-Defenders האהובים, אלא גם תכלול הרבה מאוד דמויות משנה מהסדרות הקודמות, ככה שזה יהיה קרוסאובר טלוויזיוני עצום ומדהים.

עכשיו כשההפקה הסתיימה, אנו מצפים בקוצר רוח לטיזר לסדרה. עם שמועות שהסדרה תגיע כבר ביוני הקרוב, נוכל לצפות לטיזר בקרוב מאוד, ולא לשכוח שעל Netflix גם להכריז על תאריכי היציאה של הסדרות הבאות.

לסדרה The Defenders אין תאריך יציאה רשמי כרגע.
{אזהרה: שאר הכתבה מכילה ספוילריים לסדרה Iron Fist}

הוכרז בעבר כי ה-Iron Fist לא ילבש את חליפתו הצהובה-ירוקה מהקומיקסים כבר בעונתה הראשונה של הסדרה, אך זה לא אומר שיוצרי הסדרה לא יכולים לתת הופעת אורח מיוחדת של החליפה! בסדרה, אנחנו יכולים להבחין לא בבירור בחליפה המקורית של האיירון פיסט, אך תצלום של מאחורי הקלעים נותן לנו זווית צבעונית וברורה יותר של החליפה המקורית והאדירה.

השחקן ג’וני יאנג היה חלק מהסצנה בה החליפה נראתה, לכן הוא שיתף תמונה ברור וצבעונית של הסט שנראה בסדרה בשחור לבן, אך פה נראה מאוד בבירור.

https://www.instagram.com/p/BRyy1zRhbdO/?taken-by=yangnotyin

הסצנה מראה את אחד מגיבורי ה-Iron Fist הקודמים שהיו לפני דני ראנד, בה ה-Iron Fist נלחם כנגד חיילים סינים שרוצים להכנס אל תוך השער של ק’אן לאן. אני סבור כי יוצרי הסדרה ישדרגו את החליפה לדני ראנד בעונה הבאה של הסדרה או אפילו בסדרה הבאה – The Defenders.

Iron Fist זמין לצפייה עכשיו ב-Netflix, עם תרגום לעברית.
מחכים לסדרה The Defenders? צפיםתם כבר ב-Iron Fist? כתבו את דעתכם בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר\י תגובה