מלך האריות – גרסת הלייב אקשן תתחיל את הפקתה במאי

מלך האריות (1994) הינו אחד מהקלאסיקות הכי ידועות מבית “דיסני”, שבין היתר הביא מוסיקה בלתי נשכחת. כחלק מהפרוייקט של חברת “דיסני” להביא סרטי קלאסיקות בלייב אקשן, הם החליטו לקחת סרט כמו “מלך האריות”, שהוא סרט עם אך ורק חיות, ללא בני אדם, שכל הסרט יהיה באנימציה ממוחשבת. אמנם זה נשמע מתחכם ומשימה קשה במיוחד, אך לאור ההצלחה הרבה של “ספר הג’ונגל” – גרסת הלייב אקשן, בו 99 אחוז מהסרט היה באנימציה ממוחשבת, יש ציפיות, ואפילו גבוהות, בייחוד כי הסרט יבויים על ידי ג’ון פאברו, שגם ביים את גרסת הלייב אקשן של “ספר הג’ונגל”.

האתר My Entertainment World, שמסמן תהליכי הפקה של סרטים שעדיין לא יצאו, נתן פרטים ראשוניים על הפקת גרסת הלייב-אקשן של הסרט The Lion King, ורשם כי ההפקה צפוייה להתחיל במאי, והצילומים יערכו בלוס אנג’לס (אני מניח יותר הקלטות, מאשר צילומים, אלא אם כן הצילומים מבוססים על Motion-Tracking). כמו כן, האתר נתן מידע לגבי עלילת הסרט, שכצפוי, היא אותה עלילה של הסרט המקורי:

“בסוואנה האפריקאי, ישנו אריה צעיר בשם סימבה, אשר מאבד את אביו מופאסה הודות לדודו הרשע סקאר, והוא גורש למרחקי המדבר. שנים לאחר מכן, הוא שב על מנת לקבל את המלכות מידו של סקאר.”

אישית, אני מאוד מצפה לגרסת הלייב אקשן, במיוחד שג’יימס ארל ג’ונס (Darth Vader מ-Star Wars) חוזר לתפקידו כמופאסה כמו בסרט המקורי, שזו הייתה בחירה מעולה וחכמה מצד דיסני, בעוד שהסרט מוחזק בידיים טובות, של ג’ון פאברו.

The Lion King – גרסת הלייב אקשן יצא לאקרנים בתאריך לא ידוע.

מה אתם חושבים על הפקת הסרט? מתרגשים לכך שג’יימס ארל ג’ונס חוזר לתפקידו? כתבו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *