נטפליקס מודיעה על עונה שנייה של The End of the F***ing World

נטפליקס מוכנה לבלות עוד זמן עם צמד הנערים הפרועים והלא צפויים, כעת שנודע שתצא העונה השנייה של "The End of the F***ing World".

"The End of the F***ing World", הקומדיה האפלה מאוד שמבוססת על רומן גרפי עם אותו השם, הופיעה מוקדם יותר השנה ברשת השידור נטפליקס, וקיבלה תמיכה גדולה מהקהל. אבל עם שמונה פרקים של חצי שעה, הסדרה השאירה את צופי הבינג' עם טעם של עוד וחור בצורת זוג נערים סוציופתי בלב.

הסדרה שנכתבה על ידי צ'ארלי קובל ( "עברייני על", "פיפ שואו" ), הצליחה לאזן בצורה מופלאה בין הומור אפל לנושאים רציניים, והכל סביב שני נערים מלאי בעיות ששניהם הגיבורים שלה. קחו זוג של מתבגרים אאוטסיידרים- שאחד מהם מאמין שהוא פסיכופת- ותעשו את מערכת היחסים שלהם אמינה, ניתנת להזדהות, ומאוד משעשעת. את כל זה הצליחה הסדרה לעשות בשמונה פרקים של חצי שעה, לא פחות.

הסיפור של הטיול הלא צפוי של ג'יימס ואליסה לא נגמר, אלא רק התחיל והוא חלק מסיפור הרבה יותר גדול, שאותו נקבל בעונה השנייה.
עכשיו עם עודף הסדרות שבגללו צופים מתקשים למצוא זמן עבור הסדרות הגדולות ביותר (גם אלה שלא בנטפליקס…), יש סיכוי שכמה מכם פספסו את "The End of the F***ing World", אז תעשו לעצמכם טובה, ולפני שהעונה השנייה תבוא, שבו ותעשו בינג' טוב על הסדרה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה