ורוניקה מארס בתהליכי חידוש ברשת הצפייה הישירה Hulu

ורוניקה מארס בתהליכים לעונה חדשה ב- Hulu כשהיוצר המקורי, רוב תומאס והכוכבת כריסטין בל חוזרים.

תכנית הטלוויזיה האהובה, “ורוניקה מארס” יצאה ב-2004 ברשת הטלוויזה UPN ועברה ל-CW בעונתה השלישית והאחרונה. בהשראת יצירות מיסתורין אפלות , ורוניקה מארס עוקבת אחר ורוניקה, בלשית מוכשרת בשנות נעוריה שמשוחקת על ידי קריסטין בל. בעונה הראשונה בל חוקרת את רצח חברתה הטובה לילי קין שמשוחקת על ידי אמנדה סייפריד (“מאמה מיה” ), בשנייה היא חוקרת תאונת אוטובוס קטלנית ובשלישית ורוניקה מגיעה לקולג’ ומנסה לתפוס אנס סדרתי ואחר כך חוקרת את המוות של הדיקן.

התוכנית בוטלה על ידי ה-CW ב-2006 כשהפרק האחרון בעונה השלישית שימשה כסוף הסדרה וקהל המעריצים קיבל כמה עלילות לא פתורות. למרות זאת, ורוניקה מארס המשיכה לבנות קהל מעריצים שתרם מספיק כסף לקמפיין Kickstarter ב-2013 והוביל לסרט ב-2014. עכשיו, זה נראה שהמעריצים המסורים לא ראו את ורוניקה בפעם האחרונה, כי החייאת הסדרה בתהליכים.

לפי דיווחים נראה כי Warner Bros, הסטודיו שאחראי ל”ורוניקה מארס”, נמצא בקשר עם רשת הצפייה הישירה Hulu כדי להביא את הסדרה לעונה נוספת עם יוצר הסדרה רוב תומאס והכוכבת הראשית קריסטין בל. לא ידועים פרטים אחרים על החידוש, כמו למשל אם שחקנים מקוריים אחרים מהסדרה יחזרו. ככול הנראה שיחות על הנושא התבצעו כבר מספר חודשים ונקבע שהסדרה תהיה בעלת שמונה פרקים.

בנוסף לבל שיחקו בסדרה גם אנריקו קולנטוני, ששחיק את אביה של ורוניקה, קית’ מארס, ג’ייסון דורינג, ששיחק את החבר הלא סדיר לוגן אקולס, פרסי דאגס השלישי וטינה מז’ורינו ששיחקו את חבריה הטובים וואלס פנל ומק, כריס לואוול שהגיע בעונה השלישית כידיד ומושא אהבה בשם פיז, פרנסיס קפרה ששיחק את איליי “וויביל” נבארו, ריאן הנסן ששיחק את דיק קזבלנקס, חברו הטוב של לוגן ואלונה טל ששיחקה את מג מאנינג.

במשך שלושת עונותיה, ורוניקה מארס הציגה גם מספר שחקנים שהפכו למפורסמים בזכות עצמם כמו אדם סקוט ,טסה תומפסון (“ווסטוורלד” ), קריסטן ריטר (“ג’סיקה ג’ונס“), אליסון הניגן (“איך פגשתי את אימא”)  ומקס גרינפילד. כמה מהכוכבים חזרו לסרט ב-2014, אבל לא ברור מי יחזור עכשיו.

כמובן, השחקנים והצוות מאחורי הקלעים של ורוניקה מארס הבהירו שהם תמיד מוכנים לחזור לסדרה שכל כך הרבה מעריצים עדיין אוהבים. למרות שהסרט נתן אפשרות לראות את השחקנים שוב ביחד, זו הייתה חוויה קצרה לעומת התכנית המקורית שהוצגו בה בין 20 ל-22 פרקים בעונה. עכשיו כשיכול להיות שמחדשים את הסדרה ב-Hulu,  שמונת הפרקים המתוכננים קצרים יותר מהמקור אך בהחלט ארוכים יותר מסרט.

עדיין נשאר לראות אם Warner Bros ו-Hulu יחתמו על העסקה ואם הן יעשו זאת אז במה זה יהיה כרוך. כרגע מעריצי ורוניקה מארס יאלצו לחכות ולראות, אבל לפחות חידוש הסדרה נראה יותר קרוב ממה שהיה קודם.

נמשיך לעדכן בהמשך.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה