משפחת סופר-על 2 מקבל טריילר מלא חדש

נערת הגומי חוזרת לעסק ומר סופר על נשאר בבית בטריילר החדש של "משפחת סופר-על 2"

לפני כמעט 15 שנים, כשז'אנר הקומיקס היה במצבו הנמוך ביותר עם סרטים כמו דרדוויל וספיידרמן 3, Disney הביאה לנו את משפחת גיבורי העל הראשונה על המסך הגדול ("ארבעת המופלאים" לא נחשב) ואחרי שמר סופר על, נערת הגומי, ויולט פאר, דאש וג'אק ג'אק כבשו את ליבנו נאלצנו לחכות שנים לסרט ההמשך שצץ למבט קצר וכעת אנחנו סוף סוף מקבלים טריילר רשמי של "משפחת סופר-על 2"

כפי שתראו בטריילר החדש, הסרט ממשיך בדיוק איפה שהסרט הראשון נגמר, עם ההתקפה של איש החפרפרת, אבל נראה שלא כל המשפחה הולכת לחזור לעסק הלוחמה בפשע, רק אשת המשפחה נערת הגומי.

הסרט פשוט נראה כיף, העלילה המרכזית של הסרט על אשת המשפחה שהולכת להציל את העולם בזמן שהבעל מנסה לנהל את משק הבית די גנרי ומיושן, אז אני לא רואה את עצמי ממש מתחבר לחלק זה בעלילה. אבל מה שכן מושך אותי לראות את "משפחת סופר-על 2" זה כל מה שיקרה עם מר סופר על, פרוזון והתינוק, זה פשוט נראה כמו מתכון גאוני לקומדיה. אני מצפה בקוצר רוח לראות את הסרט על המסך הגדול ב-15 ביוני 2018.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה