The Last of Us Part II

The Last of Us Part II – מידע חדש על צוות הכותבים ואלי

המפתחים של The Last of Us Part II מסבירים את הקעקוע של אלי בנוסף לתוספת מעניינת לצוות הכותבים של העלילה במשחק

The Last of Us Part II מבית Naughty Dog, כנראה לא יבויים עלי ידי ברוס סטארלי אלא רק על ידי ניל דרוקמן אך לצוות הכתיבה שלו הצטרפה כותבת מוכשרת. לאחרונה אישר דרוקמן באמצעות חשבון הטוויטר שלו, שלצוות הכתיבה של סיפור המשחק תצטרף היילי גרוס (אחת הכותבות של סדרת המדע הבדיוני “וסטוורלד”). בנוסף דרוקמן ציין: “אני כבר לא יכול לחכות לחלוק עוד מהסיפור אתכם, אזהרת ספויילר: הוא יהיה חזק.”

גרוס כתבה שני פרקים של סדרת המדע הבדיוני והייתה עורכת הסיפור של שניים נוספים. בהקבלה ל”וסטוורלד”, שידועה בעלילה המפותלת שלה, הולך להיות מעניין לראות איך גרוס ודרוקמן ינווטו את הסיפור של המשחק.

אחד החלקים הטובים ביותר של הטריילר האחרון שהוצג ב-PlayStation Experience 2016, היה לראות איך אלי גדלה מאז הסיום של המשחק הקודם. למרות שזה היה קורע לב לראות את הילדה התמימה פעם עכשיו הפכה לרוצחת, גם היה מרגש לראות את הצמיחה של הדמות. גם מבחינה פיזית, צמיחתה של אלי והמהפך שלה היה מדהים, וכל זה הועבר אולי בצורה הטובה ביותר על ידי קעקוע על זרועה.

אם כבר מדברים על הקעקוע לאחרונה Naughty Dog חשפה בטוויטר כיצד הקעקוע נוצר וכי האמנית נטלי הול עיצבה את הקעקוע. אלכסנדריה נאונקיס, אמנית ב-Naughty Dog, השאילה את ידה כדי לבחון את השטח כך שהעיצוב של הקעקוע יהיה מושלם.

המשחק צפוי לצאת ל-PlayStation 4 אך נמצא בפיתוח מוקדם. מה אתם חושבים על הצירוף החדש לצוות הכותבים? מה אתם חושבים על הקעקוע של אלי? ספרו לנו פה בתגובות למטה.

אודות אופק שלינגר

גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר\י תגובה