הטריילר המחודש של The Last Remnant נהדר ויזואלית

משחק התפקידים הממוחשב The Last Remnant יוצא בגרסת חידוש עם גרפיקה מעודכנת ומשופרת.

יצרנית המשחקים היפנית Square Enix שיחררה לאחרונה טריילר חדש ל-“The Last Remnant” בגרסה משופרת לאחר שהמקורי יצא ב-2008. הויזואליות נראית מעולה והשתפרה משמעותית בעקבות המעבר מ- Unreal Engine 3ל-Unreal Engine 4.

למשחק עצמו היה הייפ מאוד גדול בעקבות השחרור ל-XBOX 360 ב-נובמבר 2008 אך יכולותיו הביצועיות והוויזואליות היו שנויות במחלוקת. אף על פי שהוא שוחרר גם למחשב האישי, הגרסה ל-PC הוסרה בעקבות ההכרזה על גרסת חידוש. על אף המנוע המשופר והגרפיקה המשופרת, הסיפור של ה-Remnants והמלחמה סביבם נשאר אותו הדבר. ניתן לראות גם דוגמה לקרב במשחק המחודש:

מלבד איכות התמונה המשופרת והחלפת מנוע המשחק, ישנן תכונות נוספות בגרסה הזו, כגון: “High-speed-movement” הנותנת לשחקן יכולת תזוזה מהירה יותר בעולם המשחק. בנוסף, הסיפור גם יכלול חלק מהתוכן של גרסת ה-PC ; עלילתו של הסיפור המקורי היא מלחמה בין גזעים שונים על חפצים קסומים הקרויים “Remnants” וזה ימשיך גם כאן בדור הנוכחי, אז ניתן לצפות למסע קסום והרפתקני במיוחד. כרגע רק ניתן לשער האם המשחק יחזור גם לגרסת ה-PC.

גרסת החידוש של המשחק תושק ב-6 לדצמבר ל-Playstation 4.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה