תקצירים נחשפו ל-The Marvels והפנתר השחור 2 של Marvel

שני סרטי ההמשך המצופים The Marvels ו-Black Panther: Wakanda Forever, מקבלים תקצירים שמגלים לנו טיפה לגבי העלילה

אחרי הטריילר לשלב ה-4 של ה-MCU, נשארנו עם הרבה שאלות לגבי שני סרטים ההמשך The Marvels ו-Black Panther: Wakanda Forever שנחשפו בקליפ. האם מיס מארוול וקפטן מארוול יעבדו יחד בסרט החדש? מי יגלם את הפנתר השחור החדש של Marvel אחרי מותו הטרגי של צ'דוויק בוזמן?

Marvel Studios' BLACK PANTHER..T'Challa/Black Panther (Chadwick Boseman)..Photo: Matt Kennedy..©Marvel Studios 2018

כמובן שלא נקבל תשובות חד משמעיות עד לטריילר הרשמי, אבל לשמחתינו, כן קיבלנו תקצירים רשמיים לשני הסרטים.

The Marvels:

The Marvels של אולפני Marvel יהיה בכיכובה של ברי לארסון שחוזר לתפקידה בתור קפטן מארוול/קרול דנוורס. בסרט, תצטרף אליה טיונה פאריס, שהוכרה לנו בפעם הראשונה בתור מוניקה רמבו הבוגרת ב-WandaVision, לצד אימאן וולאני, שתגלם את מיס מארוול בסדרה הקרובה של Disney+ בעלת אותו השם.

תתכוננו לחוות את זה ולטוס גבוה, רחוק ומהר יותר עם הסרט בבימויה של ניה דה קוסטה.

Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever שם אולפני Marvel ימשיך לחקור את העולם הייחודי של ווקאנדה וכל הדמויות העשירות והמגוונות שהוכרו לנו בסרט הראשון. הסרט נכתב ומבויים על ידי ריאן קוגלר, שהביא לנו את "הפנתר השחור", הסרט ישוחרר לאקרנים ב-8 ביולי, 2022.

בזמן שהתקציר של סרט ההמשך של "הפנתר השחור" לא נתן לנו כלום, התקציר של The Marvels לפחות אישר לנו את השתתפותה של מיס מארוול, ואת צירופה של הגיבורה החדשה מוניקה רמבו, שקיבלה את כוחותיה ב-WandaVision.

בכל מקרה, השלב ה-4 של ה-MCU נראה מגוון ומפוצץ בדמויות, ואנחנו לא יכולים לחכות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה