מקום שקט 2 – טריילר אחרון לקראת יציאת הסרט

ג'ון קרזינסקי מחזיר את כותר האימה שלו בסרט ההמשך המצופה בהמשך החודש עם טריילר רשמי לסרט "מקום שקט 2"

ב-2018, השחקן והבמאי ג'ון קרזינסקי כיכב וביים סרט אימה מותח שהביא לנו עולם אפוקליפטי מלא במפלצות שרגישות לצלילים. עם הסוף האדיר של הסרט המקורי, כולם ציפו לסרט המשך במיידי וקרזינסקי אישר שזה הולך לקרות. אבל אחרי לא מעט דחיות בעקבות הקורונה, הסרט המצופה נדחה שוב ושוב, וכעת "מקום שקט 2" סוף סוף יוצא לאקרנים.

הטריילר החדש נותן לנו הצצה קצרה לאירועים שקדמו לפלישת המפלצות וליעד החדש של המשפחה, חיפוש אחר בני אדם נוספים. מוזמנים לצפות:

יחד עם הטריילר, קיבלנו גם תקציר מלא לסרט בכיכובם של אמילי בלאנט, קיליאן מרפי, מיליסנט סימונדס, נואה ג'ופ ודג'ימון הונסו.

לאחר האירועים הקטלניים שהתרחשו בביתם, משפחת אבוט צריכה כעת להתמודד עם הזוועות ששוכנות מחוצה לו בעודם ממשיכים בדממה את מאבקם לשרוד. בצאתם אל הלא נודע, הם מגלים במהרה שהיצורים אשר צדים על פי צליל אינם האיום היחיד ששוכן מעבר לשביל החול. 

טריילר נוסף שנחת (ללא תרגום) מציג את תאריך היציאה של הסרט בארצות הברית ומאשר רשמית שבשונה מסרטים אחרים שיצאו בשנה האחרונה, "מקום שקט 2" יגיע רק לבתי הקולנוע.

באשר לצפייה בסרט פה בישראל, אנחנו נמשיך להמתין לחזרת בתי הקולנוע לקראת יציאת הסרט ב-28 במאי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה