טריילר חדש יצא ל-The Peterson Case

חברת המשחקים האנגלית (כאילו אנגליה, לא השפה) Quarter Circle Games שחררה טריילר למשחק שלה The Peterson Case, והוא נראה טוב

שלום לכל חובבי האימה והמסתורין, אני מקווה שהלב שלכם והראש שלכם תקין כי יש לי כאן טריילר טרי טרי מהתנור למשחק The Peterson Case של חברת המשחקים Quarter Circle Games. מי שלא מכיר את המשחק, הוא נופל תחת קטגוריית משחקי האימה, כמו Resident Evil 7 ו-Prey, במשחק אתם מגלמים את דמותו של הבלש Franklin Reinhardt (אח של ריינהארדט מאוברוואץ’….לא באמת). המקום, רוזוול ניו מקסיקו איפה שהחייזרים לכאורה נחתו שם בארצות הברית, הזמן, 1947 מתישהו באזור הזמן של תקרית החייזרים…חשוד!

בעלילה מסופר כי הבלש פרנקלין נשלח לחפש משפחה שבמקרה קוראים לה משפחת פיטרסון שסתם ככה יום בהיר אחד החליטה להיעלם…פוף נעלמה, ומה קורה בדרך כלל כשמשהו נעלם פוף?…..נכון מאוד, צריך למצוא את זה (אפילו שזה עלול להשאיר אתכם ערים בלילה וקצת עם טראומה נפשית עמוקה…ז’אנר האימה בפעולההההה). בתוך הבית מסתבר אתם פוגשים חבר חדש, שלא אוהב אתכם כל כך….בכלל. יוצרי המשחק שמרו על איזון טוב בין אווירה של משחקי אימה, לעלילה מותחת ולפאזלים ואתגרים שתפגשו לאורך הדרך. אתם תיכנסו לתוך עולמו של פרנקלין בניסיון חיפוש אחר משפחת פיטרסון ותגלו מה עלה בגורלם של בני המשפחה, ומשהו ממש נחמד בכל פעם שתשחקו את המשחק מחדש- מיקום הראיות יתערבב בצורה אקראית, משמע מה שפעם היה לא יהיה הפעם.

כרגע לא סגור איזו פלטפורמה תקבל את המשחק אבל, יהיה לו אפשרות למציאות מדומה והוא מושתת על מנוע Unity 5. ללא ההארכות נוספות, קבלו קצת צמרמורת.

https://www.youtube.com/watch?v=nV5HTTF3v6Q

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *