המרגל שזרק אותי – קומדית מרגלות חדשה

“המרגל שזרק אותי”, קומדיית בנות חדשה בכיכובן של מילה קוניס וקייט מקינון מגיע בקיץ הקרוב

מילה קוניס (“ידידים פלוס”) וקייט מקינון (“סאטרדיי נייט-לייב”) חוזרות פעם נוספת לז’אנר הקומדיה בו הן מצטיינות עם סרט קומדיה חדש “המרגל שזרק אותי”, שחוזר לצחוק בפעם ה-30 על הרעיון “מה היה קורה אם היית יוצאת עם מרגל?”.

כפי שתראו בטריילר החדש, הסרט כולל לא מעט בדיחות די מצחיקות מהבנות ואפילו משחזר בצורה די מבדרת את סגנון הפתיח של ג’יימס בונד. בנוסף, נראה שעל המסך לקוניס ומקינון יש כימיה די נהדרת.

יחד עם הטריילר, קיבלנו תקציר רשמי לסרט:

אודרי (מילה קוניס) ומורגן (קייט מקינון) בנות ה-30, הן החברות הכי טובות ושותפות לדירה בלוס-אנג’לס. יום אחד – ללא התראה מוקדמת, מופיע בדירתן החבר לשעבר של אודרי ומספר כי רודפת אחריו חבורת מתנקשים רצחניים. השתיים מחליטות לצאת למשימה בינלאומית במהלכה הן בורחות מהמתנקשים ברחבי אירופה, ומסוכן בריטי- חשוד אך שובה לב, ומנסות לרקום תוכנית להצלת העולם.

למרות שהעלילה נשמעת מגוכחת לגמרי, אני בטוח שקוניס ומקינון עדיין יצליחו להקסים אותנו ושהבמאית והכותבת סוזן פוגל תביא את הכתיבה המצחיקה שלה לסרט זה כמו שהיא עשתה ב”שותפות לחיים”.

“המרגל שזרק אותי” יגיע למסכי הקולנוע בארץ ב-02.08.18 על ידי חברת פורום פילם.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *