הנבלים מגיעים ל-MY HERO ONE’S JUSTICE 2

תתכוננו למלחמה רצינית, כי נבלי העל מגיעים ל-MY HERO ONE’S JUSTICE 2!

אנחנו אומנם ימים ספורים משיחרורו של המשחק MY HERO ONE’S JUSTICE 2, אבל זה לא אומר שאנחנו לא זוכים לקבל הפתעות על הדרך. אחת מאותן הפתעות הוא טריילר חדש ששוחרר לקראת ההשקה של הכותר, המציג לנו לראשונה את הנבלים העומדים לרשותינו במשחק. אין לנו ספק שהולך להיות מעניין במיוחד.

הטריילר החדש חושף לנו את שורת הנבלים שתעמוד לרשותינו במהלך המשחק עצמו, וזו גם הפעם הראשוונה שאנחנו מקבלים הצצה אל חלק מהיכולות של אותם נבלים. ככה לא נמצא את עצמנו נלחמים באחד מחבריו לכיתה של Izuku, או אפילו גרוע מכך, ב-All Might בכבודו ובעצמו.

מי מאיתנו שכבר שיריין לעצמו את המשחק, יזכה לקבל בונוסים עבור ההזמנה המוקדמת. בין הבונוסים כלולה הדמות Nomu, וכמו כן שני לוחמים נוספים. מדובר ב-Izuku Midoriya 100% Full Cowling ו-Kai Chisaki, גרסה 2.

נדמה שהפעם אנחנו אכן עומדים לקבל משחק מכות, עם רוסטר דמויות גדול וצבעוני במיוחד, ממש כמו בסדרת האנימה! MY HERO ONE’S JUSTICE 2 ישוחרר ב-13 למרץ, עבור ה-Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch ו-PC.

ספרו לנו עם איזו דמות הכי כיף לכם לשחק? מה היא הסאגה האהובה עליכם עד כה? אם היו לכם כוחות על, מה הם היו? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה