סדרת The Witcher תתחדש בשני משחקי ספין אוף באוקטובר

חודש אוקטובר יהיה נפלא עבור מעריצי סדרת משחקי התפקידים The Witcher. משחק הקלפים Gwent יצא רשמית והמשחק Thronebreaker יראה אור לראשונה.

CD Project Red, המפתחים הפולניים של סדרת משחקי התפקידים עטורת הפרסים The Witcher כנראה מאוד אוהבים את חודש אוקטובר. ב-23 לחודש, משחק הקלפים האהוב Gwent יסיים את תקופת הבטא הארוכה של המשחק ויצא כמשחק שלם בחנות הדיגטלית של החברה ויכיל גם את ההרחבה Homecoming. ההרחבה תכלול שינוי בגרפיקה של המשחק והפיכת לוח המשחק לתלת מימדי בנוסף לאלמנטים משחקיים חדשים וטיפול בבעיות שהשחקנים גילו במהלך הבטא.

ועדיין, אלו לא החדשות הכי גדולות עבור המותג מאותו היום. גם Thronebreaker: The Witcher Tales יצא לחנויות באותו יום. משחק הספין אוף החדש הוא משחק תפקדידים לשחקן יחיד שמשלב מכניקת קלפים ופאזלים בנוסף לסיפור שמרחיב את עולם המשחק. הסיפור יעקוב אחרי המלכה Meve למודת הקרבות.עקב פלישה של שתי ממלכות עליה לצאת למסע שיוביל את השחקנים לחלקים בעולם שהם עוד לא ראו בלי לוותר על הדמויות המורכבות והסיפורים האפיים אליהם התרגלנו.

Gwent ו-Thronebreaker: The Witcher Tales יהיו זמינים ב-23 לאוקטובר עבור המחשבים האישיים דרך החנות הדיגיטלית Good Old Games.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה