הסדרה The Walking Dead מקבלת פרומו ופוסטר לעונה התשיעית

AMC שחררה פוסטר, תקציר רשמי ופרומו חדש עבור העונה התשיעית הקרבה של The Walking Dead – היזהרו ספויילר.

AMC שחררה תקציר ופוסטר לסדרה Walking Dead שבמוקדם ריק גריימס ותפקידו כמנהיג של העולם החדש והגדול. התוצאות של ‘All Out War’  גרמה לריק לחזק את מעמדו כראש הבלתי מעורער של קהילות בעלות הברית. מותו של בנו קרל, הסיע את ריק לחתור ליצירת עולם טוב יותר, ומכוון שכבר אושר שתהיה קפיצה ברצף הזמן של הסדרה, הצופים יזכו לראות את פירות העבודה שלו.

תקציר:

העונה האחרונה הביאה לשיאה של “All Out War”, שהציגה את ריק גריימס ואת קבוצת הניצולים שלו נגד המושיעים ומנהיגם הערמומי, ניגן. כשחייו של ניגן בידיו, לריק הייתה בחירה משמעותית לפניו. ל ידי קבלת ההחלטה החד צדדית לחוס על חיו של ניגן, ריק כיבד את הערכים שבנו המנוח, קרל, דגל בהם כדי לבנות למען העתיד, אך יצר סכסוך בתוך הקבוצה שלו.

עכשיו, אנחנו רואים את הניצולים שלנו שנה וחצי אחרי תום המלחמה, בונים מחדש את הציוויליזציה תחת הנהגתו האיתנה של ריק. זהו זמן של שלום יחסי בין הקהילות, כאשר הם עובדים יחד, אבל העולם שהם הכירו משתנה במהירות כאשר מבנים מעשה ידי אדם ממשיכים להעלם והטבע משתלט, משנה את הנוף וליוצר אתגרים חדשים לניצולינו. ככל שחולף הזמן, היישובים מתמודדים עם מכשולים בלתי צפויים, סכנה וכמובן מהלכים, אבל שום דבר לא ממש מכין אותם לכוח האדיר שהם עומדים לפגוש, הכוח שמאיים על עצם הרעיון של הציוויליזציה שהניצולים שלנו עבדו כל כך קשה כדי לבנות.

על פי סדרת ספרי הקומיקס שכתב רוברט קירקמן ופורסם על ידי קומיקס, “The Walking Dead”, הדרמה מספר אחת בטלוויזיה בקרב המבוגרים 18-49 בשש העונות האחרונות. הסדרה מופקת בפועל  על ידי קצין התוכן הראשי סקוט מ ‘גימפל אנגלה קאנג, רוברט קירקמן, גייל אן הרד, דוד אלפרט, גרג ניקוטרו, טום Luse ודניז הות’.

הסינופסיס כולל כמה נקודות מעניינות וברורות. ראשית, עכשיו אושר שבעונה 9  תיתרחש קפיצה בציר הזמן של שנה וחצי מאז עונה שעברה. זה פחות מהתקופה שקפצה בספרי הקומיקס, והרבה פחות מאשר הרמז שנימסר על ידי סצינות “הזקן ריק” בעונה 8. הרעיון שהטבע משתלט על מבנים של האדם מרגיש כמו רעיון מסקרן שיכול להיות פוטנציאל לרענון הסגנון החזותי של המתים המהלכים אשר נשאר עקבי יחסית לאורך השנים.

יש כמה אלמנטים בולטים בכרזה החדשה, פרט לגודלו של ריק, שמציע על התמקדות כבדה בדמותו של לינקולן במחצית הראשונה של העונה ה-9. ניתן לראות בצד שמאל של הכרזה מסוק קטן , שמרמז על פיתוח נוסף של תעלומת המסוק שהוצגה בעבר. בין עדר הזומבים ברקע, נראה שיש גם  כמה דמויות שאינן נראות מתות במיוחד. כפי שמרמז הסיכום, הלוחשים בהחלט בדרכם.

נוסף על כך AMC פרסמה פרומו עבור עונה 9. הפרומו מרמז על עתידו של ניגן (ג’פרי דין מורגן). לאחר ששירת כנבל הראשי במהלך שתי העונות האחרונות, ניגן הובס לבסוף ונכלא בסוף העונה ה-8, משאיר את תפקיד הנבל פתוח.  הפרומו מראה את ניגן מביע ספק לגבי העולם החדש שריק מנסה לבנות והוא מסתיים במשפט מבסר רעות של ניגן: “אתה לא מציל את העולם, אתה רק מכין לי אותו”. זה מצביע על כך ניגן ימשיך להוות את אחד האיומים המשמעותיים ביותר לאלכסנדריה. עם זאת, יש מאמינים ש אולי ניגן יכול להשתנות ולהפוך לגיבור. אמנם יש בסיס לכך בחומר המקור, אבל סדרת הטלוויזיה יכולה ללכת לכיוון אחר.

עד כה, בעיות פוטנציאליות אחרות עבור העונה 9 מתעלות על ניגן . רוב הטריילרים לעונה הקרובה מתמקדים בסכסוך המתבשל בין ריק וחבריו לשעבר, במיוחד מגי ודריל, אשר מתנגדים להחלטה לשמור על ניגן בחיים .זה יכול להתפרץ למלחמת אזרחים, תלוי מה מגי תחליט לעשות נגד ריק. למרות זאת לא כדי להמעיט מערכה של הבריחה של ניגן מהכלא אשר יכולה להביא את הקץ לכל מה שריק בנה בעמל רב, בהתחשב בכך שריק השתמש בכלא שלו כבסיס לבנייה מחדש. אפשרות נוספת היא כי יציאתו של אנדרו לינקולן מהסדרה תיתן לניגן הזדמנות להגשים את המטרה שלו מעונה 8, להרוג את ריק, אשר לבטח יהיה סוף עצוב עבור הדמות. לחלופין, ניגן יכול לחזור ולהופיע כנבל אחרי מותו של ריק.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה