מסע בזמן – סיקור המשחק Time Carnage ל-PSVR

ובכן, אם יש משהו שלא חסר למציאות המדומה הוא עוד משחק אקשן-גלריה. אשר מבוסס גלי אויבים שמגיעים אליכם מכל הכיוונים. אם כבר יוצא עוד משחק מבוסס ירי גלריה הייתם מצפים לחידוש כלשהו, לטוויסט מסקרן…

ובכן, על הנייר, Time Carnage מנסה להבין את זה וליצור משהו מרענן- הכנסו למסע בזמן וחסלו אויבים אקזוטיים בארצות שנשכחו מזמן (כמו דינוזאורים וחיות אחרות), אבל לצערי, בשטח-הוא נכשל אפילו בלחדש במעט מכל משחק ירי גלריה אחר שראינו בשנתיים האחרונות.

המשחק מעמיד את השחקן בתפקיד של נוסע בזמן, אשר מטרתו היא חיסול מפלצות בזמנים ומקומות שונים. כדי לממש את המטרה אתם מקבלים 4 סלוטים שיאפשרו לכם סחיבה של נשקים שיעזרו לכם לצלוח את המשימה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

כלי הנשק מתחדשים אוטומטית כאשר הם לא בשימוש, לכן בחירת הנשקים הנכונים למשימה היא דבר קריטי וחשוב. למרות שאתם מתחילים עם 2 סוגי נשקים בלבד, נשקים רבים נוספים יכולים להתווסף לארסנל שלכם עם התקדמותכם במשחק. ישנו גם מגן אנרגיה שמגן עליכם מפני האויבים שמתקרבים, אבל הכוח שלו מוגבל ואם הוא נשבר, אתם בצרות.

כמו רוב משחקי הירי בגלריה, גם כאן אתם עומדים במקום אחד ויורים באויבים מכל הכיוונים כאשר יש אויבים איטיים, מהירים, קטנים וגדולים, ברוטליים יותר וברוטליים פחות.

עד כאן, נשמע כמו כל משחק ירי-גלריה אחר ומשעמם, האלמנט המעניין במשחק הוא למעשה המסע בזמן, והאפשרות להאט את הזמן (שנקראת במשחק Time Paradox), כאשר הוא מופעל הזמן מואט ואתם יכולים לחסל את האויבים ביתר קלות. שימושי כאשר אתם מוצפים באויבים מכל הכיוונים.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

הגרפיקה לא מרשימה במיוחד, ותשימו לב לבעיה שלא טופלה עדיין-צבע צהוב מוזר ששוטף את הסביבה, הדבר בולט במיוחד באזורי הג’ונגלים הפרהיסטוריים והדבר די מפריע אם כי מתרגלים אליו לאחר זמן מה.

למשחק אין עלילה, אם כי יש טקסט עם תקציר ביוגראפי על כל איזור בו אתם נמצאים, כמו למשל העיר מורגנוויל, אשר נהרסה ע”י מלחמה גרעינית ומגיפה. אבל לא ניתנים לכם פרטים נוספים ולא נראה שיש מידע נוסף לגלות. כמו כן אין אינדיקציה לסיבה שאתם שם, מלבד בלירות בכל דבר שזז בלי מטרה או הסבר כלשהו.

דבר שכן בולט במיוחד במשחק הלא כלכך מוצלח הזה הוא הסאונד – המוזיקה דרמטית ויפה, נעים להקשיב לה בלי לפגוע באקשן, אפקטים קוליים שמנוצלים במלואם בסראונד שירמוז לכם לגבי מיקום האויב הבא.

המשחקיות לוקה בלופ של ירי בגלריה אשר מספקת כאשר אתם מתרגלים ומבינים את העקרון שלה. תפיסה והשלכה של נשקים לפי הצורך, אבל גלי האויבים רבים, וכל שלב נראה כאילו הוא לא הולך להיגמר ומאוד חוזר על עצמו.

זה נכון במיוחד בשלבים המוקדמים כאשר אתם בשממה שלאחר האפוקליפסה. בשלבים מאוחרים יותר הסביבה יותר ויז’ואלית ומעניינת אבל שחקנים רבים עשויים לעזוב את המשחק מחוסר עניין ושיעמום בשלבים הראשונים.

לסיכום– Time Carnage הוא עוד משחק ירי-גלריה שאמנם עשוי טוב ביחס למשחקים אחרים באותו ז’אנר, עם סאונד טוב ואפקטים נחמדים אבל בסופו של דבר הוא לא מצליח להתבלט על כותרים רבים אחרים מאותו הסגנון.

מעוניינים במשחק לאירוע שלכם? ‘העולם הוירטואלי’ מפעיל חוויות מציאות מדומה לאירועים! לפרטים: www.virtualworld.co.il טל’-0504735888

Time Carnage

אווירה - 6
משחקיות - 5
גרפיקה - 7
סאונד - 7

6.3

מאכזב

עוד משחק ירי-גלריה שאמנם עשוי טוב ביחס למשחקים באותו ז'אנר, עם סאונד טוב ואפקטים נחמדים אבל בסופו של דבר הוא לא מצליח להתבלט על כותרים רבים אחרים מאותו הסגנון.

User Rating: Be the first one !

אודות אורן בן יעקב

מנכ"ל ב-'העולם הוירטואלי מציאות מדומה' www.virtualworld.co.il טל'-0504735888 [email protected]

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *