טריילר חדש ל-Titanfall 2 מציג את כל הטיטאנים

ל-Titanfall 2, משחק ההמשך בסדרת משחקי היריות בהפצת EA, יצא טריילר חדש המציג את כל הטיטאנים במשחק. טריילר זה מהווה סרטון היכרות עם הטיטאנים.

בטריילר החדש של Titanfall 2, מוצגים שמות הטיטאנים וקטע משחקיות קצר שלהם. הסרטון עצמו נועד לערוך היכרות בין השחקנים לבין הטיטאנים ויכולותיהם המיוחדות.

בטריילר זה, נחשפו כ-6 טיטאנים שונים, כאשר לכל אחד מהם מאפיין מיוחד משלו, לדוגמה: Northstar, השולט בכישורי הטיסה והדיוק, Ion משתמש ביכולת ניהול האנרגיה שלו בכדי להטות את הכוח בין שלושת מערכות הנשק שלו, Scorch מתפעל אש כמקור הראשי של יכולות הגנתיות והתקפיות ועוד.

המשחק החדש בסדרת Titanfall עתיד לצאת ב-28 באוקטובר, 2016 למחשב האישי ולקונסולות Xbox One ו-PlayStation 4. מה דעתכם על המשחק עד כה? האם תקנו אותו? ספרו לנו על כך בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *