טיטאנים – פוסטר העונה השנייה עם הדמויות החדשות

בעונה הראשונה של “טיטאנים” ראו הצופים את הקמת צוות גיבורי העל הידוע של DC, שכולל את רובין (ברנטון ת’ווייטס), רייבן (טייגן קרופט), סטארפייר (אנה דיופ) וביסטבוי (ראיין פוטר). בנוסף, בעונה הראשונה הופיעו גיבורים אחרים כגון הוק (אלן ריצ’סון), דאב (מינקה קלי) ווונדרגירל (קונור לסלי). העונה השנייה מתוכננת לקבל מספר דמויות חדשות, כפי שראינו בטריילר. 

יציאת העונה השנייה של תוכנית DC Universe מתוכננת להיות גדולה יותר באופן משמעותי מהעונה הראשונה. בעונה השנייה יופיעו דמויות חדשות כמו סופרבוי (יהושוע אורפין) והכלב שלו קריפטו, דת’סטרוק (אסיי מורלס), יריחו (צ’לה מן) ורבאג’ר (צ’לסי ג’אנג). יתר על כן, העונה השנייה תציג רשמית את באטמן (איין גלן) ורובין השני ג’ייסון טוד (קוראן וולטרס). כמו כן, יצטרפו נבלים כמו מרסי גרייבס (נטלי גומדה). 

העונה השנייה המצופה קיבלה פוסטר חדש שכולל את כל הגיבורים שציינו ובמרכזו נבל העונה, Deathstroke.

בקומיקון בסן דייגו שנערך בחודש שעבר הכריזו על תאריך יציאת העונה השנייה והציגו שם גם את הטריילר. לפי התגובות נראה כי העונה השניה תהיה שונה מהראשונה, אומנם גם צפויה להיות טובה יותר. זאת בגלל סוף מותח ועוצמתי שיוביל להתפתחות משמעותית בעלילה.

“טיטאנים” תחזור ב-8 בספטמבר השנה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה