טיטאנים קיבלה טיזר ראשון ואפל במיוחד לעונה 3

HBO מקס העלה את טריילר-טיזר לעונה 3 של טיטאנים וחשף הצצה לפרסונה החדשה של ג'ייסון טוד.

טיטאנים, הגרסה האפלה יותר של צוות Teen Titans של DC הופיעה לראשונה ב-DC Universe בשנת 2018. כעת, העונה השלישית של הסדרה עוברת ל- HBO מקס ואמורה להציג דמויות חדשות כמו ברברה גורדון (סוואנה ולץ׳)- בתו של ג'ים גורדון, הידוע בקומקס בתור באטגירל, הסיידקיק של באטמן ואז כאורקל. בנוסף, לוהק וינסנט קרטיזר לד"ר ג'ונתן קריין, הידוע כ-Scarecrow, ואילו ג'יי ליקורגו יגלם את טים ​​דרייק, דמות DC נוספת שתכנס אל נעליי רובין אחרי דיק גרייסון.

כבר בשנה שעברה ידענו שרד הוד יגיע לעונה השלישית של טיטאנים. כעת, שירות הצפייה הישירה HBO Max, נתן הצצה לדמות בטריילר קצר:

בקומיקס, ג'ייסון טוד נהרג על ידי הג'וקר בסיפור המפורסם מ"באטמן: מוות במשפחה" משנות ה-80 , לאחר שהכה את רובין לשעבר במוט. מאוחר יותר קם ג'ייסון לתחייה באמצעות בור לזרוס והפך לרד הוד לפני שהיכה את הג'וקר עם מוט כנקמה. מכיוון שהג'וקר טרם הוצג בסדרה, וגם ג'ייסון לא נהרג (למרות שהיו כמה מקרים שזה כמעט קרה בעונה השנייה), סביר להניח שרד הוד של טיטנים יגיע בדרך קצת שונה מאיך שהוא נוצר בקומיקס.

יכול להיות שההתפתחות של ג'ייסון לרד הוד תהיה קשורה לעלילה עם הדחליל, או שזו תהיה ההזדמנות להציג לראשונה את הג'וקר בטיטאנים, למרות שהדמות הוזכרה בעבר. לעת עתה, לא ברור כיצד רד הוד משתלב בעונה השלישית עדיין. נעדכן בהמשך כשיצא הטריילר המלא הראשון.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה