סדרת ה-Titans של DC תכלול את Wonder Girl ו-Trigon

על פי דרישות הליהוק של סדרת הקומיקס החדשה Titans, נראה ש-Wonder Girl ו-Trigon יהיו חלק מהסדרה

Titans, סדרת הקומיקס החדשה של חברת DC לאט לאט נהפכת להיות סדרת הקומיקס עם הכי הרבה גיבורים שתופיעה על הטלוויזיה- קודם עם החשיפה של צוות השחקנים הראשי וכעת עם עוד דמויות מעולם הקומיקס של DC, הגיבורה הצעירה Wonder Girl ואביה של רייבן, Trigon.

לאלו מכם שלא מכירים, דונה טרוי, הידועה בתור Wonder Girl, הייתה גרסה צעירה יותר של דיאנה פרינס (Wonder Woman) והתפתחה לדמות משל עצמה כשהצטרפה לצוות הטיטאנים ב-1965 ומאז הייתה חברה קבועה של צוות הגיבורים הצעירים.

Trigon הוא שד רב עוצמה ואביה של רייבן, אחת הגיבורות המרכזיות של הטיטאנים, והוא היווה את אחד הנבלים המרכזיים של הסדרה המצוירת האהובה Teen Titans, כשניסה להשתמש בבתו להכניס את צבא האופל למימד כדור הארץ.

לפי רישומי הליהוק של שתי הדמויות, לא נראה שתפקידם יהיה ראשי בעונה זו, אבל אולי ייקחו חלק גדול יותר בעונה הבאה (אם הסדרה תצליח).

[רות גיבס] אישה, בשנות ה-20, לבנה או לטינית או ים תיכונית, או מוצא אתני לא ברור. בטוחה בעצמה וקשוחה. מחונכת. כוכבת אורחת חוזרת בעונה זו עם האופציה לתפקיד קבוע בעונה הבאה.

רישום לקוח מהלינק הבא.

[אוון לוג] – גבר, בשנות ה-30 עד 40, לבן. כריסמטי. מנהיג כת שמנסה לאחד את משפחתו. תפקיד מרכזי עבור סוף העונה. כוכב אורח חוזר. ליהוק מוקדם בשביל התאמת תלבושת עבור התפקיד.

רישום לקוח מהלינק הבא.

למרות שיכול להיות בגלל ש-Trigon יהיה בסוף העונה הוא אולי יהיה הנבל הראשי, אבל אני בספק שהם יחליטו לקפוץ ישר לשד הענק בתור נבל הסדרה. ככל הנראה הוא יוצג במספר סצנות בהן רייבן במאבק פנימי. Wonder Girl לעומת זאת תופיע מספר פעמים בעונה וככל הנראה תהיה דמות ראשית בהמשך, רוב הסיכויים בגלל הפופולריות הענקית של גל גדות בתור וונדר וומן.

נראה ש-DC ממש מתכננים עבורנו סדרת קומיקס מסיבית ביקום הגיבורים של DC. אנחנו בינתיים מחכים בצפייה לטריילר ראשון של הסדרה ומקווים לראות תמונות נוספות של גיבורי העל שייקחו חלק בעונה הראשונה של הסדרה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה