המשחק Beneath עומד לצאת שנה הבאה

 יוצרי המשחק האפלולי Those Who Remain חוזרים עם משחק חדש

Camel 101  שהרשימו אותנו פעם שעברה עם משחקם האפל שרק הטריילר שלו גרם לי להצטמרר חוזרים פעם נוספת ועולים רמה לאימה אמיתי.

המשחק Beneath הוא משחק אימה גוף ראשון שבו השחקן חולק את חוויתו של נועה קווין, צוללן שרגיל למים עמוקים אבל לא לחוויות שמחכות לו

אחרי שכל צוות הספינה שעליה הוא נמצא מתים הוא מנסה למצוא דרך יציאה ונתקל במתקן תת קרקעי מסתורי. שם במקום דרך חילוץ הוא נתקל ביצורים וחוויות ששוברים את חוסר אמונתו בעל טבעי ומאיימים לגרום לו לאבד את שפיותו. נועה חייב להשתמש בכלי הנשק שלו ובתבונתו על מנת לשרוד ולא להשבר,אבל גם לחזק שבאדם יש גבול

המשחק מאמץ את הטכניקה מורטת העצבים של הרבה נשקים ומעט תחמושת שגורמת לי לעקם את הפרצוף ולהתעצבן כל פעם מחדש, יחד עם זאת זו החלטה נבונה כי היא גורמת לשחקן להרגיש את החוויה ולחשוב לפני כל יריה גם מה שזו לא תיהיה תמיד האופציה הכי חכמה. השחקן יצטרך לשים לב לשפיותו של נועה במהלך המשחק, למצוא סודות חבויים, לנצח אויבים פגיעים עד בלתי מנוצחים, להשתמש במערכת הקרב שבמשחק כדי להערים על אויבים, ולהתמודד עם האטמוספירה המאיימת תוך כדי חקירה של המים העמוקים שמסביב.

יחד עם הטריילר שיצא פורסמו תמונות ולמרות שהצוות קטן נראה הם מנסים לקחת מהשראתו של ה.פ. לאבקרפט וליצור משהו שייגרום לנו לא לישון בלילה.

Beneath יהיה זמין ב-2024 ל-PC ,PS5 ,Xbox Series.

 

אודות אור

השאר\י תגובה