טום הולנד הולך לשחק את דרייק הצעיר ב-Uncharted

טום הולנד נבחר לשחק את גיבור משחקי הפלייסטיישן, נייתן דרייק, בצעירותו

אחרי שגילינו שהתסריט עבור האדפטציה של סדרת משחקי האקשן של Naughty Dog גמור ושבקרוב מאוד ההפקה תכנס לצילומים, שאלנו את עצמנו מי ישחק את נייתן דרייק, שודד הקברים חסר החת שכולנו התאהבנו בו בסדרת המשחקים של הפלייסטיישן. כעת, קיבלנו חצי תשובה- אנחנו יודעים מי ישחק אותו בצעירותו, טום הולנד.

הסרט עבר לא מעט במאים ושינויים בתסריט, שרוב הסיכויים מה שגרם לכך שעוד לא ליהקו אף אחד לתפקיד של נייתן דרייק. אבל נראה שבמהלך ליהוק ראשון עבור הסרט, אנחנו לומדים שהסרט לא יהיה מה שציפינו.

נראה שהסרט הולך להיות סוג של סיפור מקור, בדומה למה שראינו במשחק השלישי בסדרה Uncharted 3: Drake's Deception, ולכן השחקן שכבש את ליבנו בתור ספיידרמן החדש ב"קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים" ובמופע ליפסינק מרהיב, הולך לשחק את דרייק בצעירותו כשפגש בפעם הראשונה את סאלי, החבר הכי טוב שלו והדמות האבהית של דרייק.

לפי הדיווחים, נראה שהתסריט שסיים Joe Carnahan הולך להתבטל וכותב חדש יכתוב הרפתקה חדשה שתסבוב את טום הולנד במקום. אז כל המעריצים שביננו שלא יכלו לחכות לראות את שודד הקברים האהוב סוף סוף על המסך הגדול, יצטרכו לחכות לסרטי ההמשך שככל הנראה יגיעו במקרה וסרט זה יצליח.

זו בהחלט אכזבה לא קלה. למרות שהולנד שחקן צעיר מוכשר ואנחנו שמחים לראות אותו ממשיך לככב בסרטים משלו, הידיעה שהפעם היחידה שנראה את נייתן דרייק בתור כוכב האקשן שכולנו מכירים תהיה לקראת סוף הסרט מוציאה הרבה מהמשיכה של הסרט. בנוסף, אם הסרט יתרכז בדרייק בצעירותו, רוב הסיכויים שלא נראה הרבה מהמקומות האגדיים שהדהימו אותנו במסך הטלוויזיה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה