סרט ההמשך ל"טומב ריידר" מקבל תאריך יציאה ובמאי

טומב ריידר תחזור אלינו בשנת 2021, לאחר שלוש שנים מאז יציאת הסרט האחרון.

הסרט האחרון של "טומב ריידר" יצא לפני שלוש שנים ואפילו זכה לביקורת מאיתנו באתר. בכל זאת הסרט ספג ביקורות מעורבות, אבל אליסיה ויקינדר שמגלמת את לארה קרופט, גיבורת הסרט, היא כוכבת עולה והפגינה יכולות משחק מעולות בסרטים נוספים כמו "אור בין האוקיינוסים" וב"נערה הדנית". בנוסף, בסרט היו סצינות נפלאות של מתח ופעולה שהעתיקו את חווית משחק הוידאו. סרט ההמשך שעתיד לצאת יסתמך באופן רופף על האתחול מחדש של זיכיון משחקי הווידיאו המקורי בשנת 2013 וימשיך לגולל את קורות חייה של לארה קרופט, שדמותה נהפכה להרפתקה חובקת עולם.

MGM תיכננה לקדם את יציאת הסרט בכך שרתמה את הסופרת איימי ג'אמפ על מנת לכתוב את התסריט לסרט ההמשך, כמו כן בן ווטלי הצטרף בתור במאי הסרט. ראוי לציין שווטלי וג'אמפ עובדים יחד באופן מקצועי כמעט עשר שנים, ויצרו סרטי פולחן שנעים בין סרט האימה הפסיכולוגי Kill List ועד האלגוריה הדיסטופית High-Rise ולאחרונה גם לקחו חלק בקומדיית האקשן Free Fire באותה תקופה.

הסרט האחרון השאיר את האפשרות לסרט המשך בכך שלארה גילתה סוף סוף את האמת על טריניטי והיא מתכוננת למאבק הבא שלה עם הארגון האפל. ההפקה אמורה להתחיל ב-2020 והסרט קיבל תאריך יציאה ב19 במרץ 2021. 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה