טריילר שני לסרט האדפטציה המצופה Tomb Raider הגיעה

חזרתה הגדולה של לארה קרופט למסך הגדול מאוד קרובה וכחודשיים לפני יום הבכורה, אנחנו מקבלים טריילר חדש ל-Tomb Raider

אחרי שבשנים האחרונות קיבלנו מספר סרטי משחקי וידאו מאכזבים כמו “וורקראפט” ו”אמונת המתנקש“, קהילת הגיימרים של העולם עדיין מחכה לסרט שיצליח להביא למסך הגדול את מדיום משחקי הוידאו בצורה טובה ונאמנה. אני מאמין שהסרט שיצליח לעשות זאת יהיה Tomb Raider בכיכובה של אלישיה וקנדר.

הטריילר הראשון לא עורר את התגובות הכי חיוביות מהצופים ברשת, בעיקר מהצופה הממוצע שמכיר את הדמות רק דרך סדרת הסרטים של אנג’לינה ג’ולי מתחילת שנות ה-2000. אבל אלו מאיתנו ששיחקו בסדרת המשחקים החדשה שהתחילה ב-2013, רואים מהטריילר שהסרט החדש מביא בצורה טובה למסך הגדול את הסיפור והמראה של המשחקים החדשים, כך גם בטריילר השני שמציג עוד רגעים דומים למשחק משנת 2013.

הטריילר החדש לא מתרכז בעלילה, אלא יותר באקשן האדיר של הסרט. אנחנו כבר יודעים שלארה מחפשת אחר האמת על אביה ומגלה סודות אפלים מהעבר שלו. זה אולי לא ממש מורכב, אבל אם תתנו לנו אקשן טוב, את זוכת האוסקר אלישיה וקנדר במרכז כל סצנה ובלי סצנות מוות מזעזעות כמו המשחק החדש, אני אהיה מרוצה.

לא יודע מה איתכם, אבל אני מצפה בקוצר רוח לראות את לארה קרופט כובשת את המסך ומוצאת את הייעוד שלה בחיים ב-16 במרץ 2018.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה